domnievam sa, že to akurát Amíci a NATo brnkajú Rusom po nose a provokujú ich, čo si môžu dovoliť. Ale Rusko má dostatočný vojenský potenciál na to, aby završilo vojenskú doktrínu ZSSR - zmiesť USA aj NATO z povrchu zeme v prípade vojnového konfliktu. Toto už nie je o opití suchým rožkom Gorbačova džentlmenskou dohodou


