++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++
to bude ako doposiaľ s tými koluznými väzobníkmi. Na koho ukázal Matovič, toho zobrali a tak to bude aj teraz. Aký hoax kto šíril zariadi lipšicovo komando a NAKA ha zbalí. Hádam už bez vyvalení dverí.
matiak, ty budeš asi itelián alebo príslušník iteliánskej menšiny, pozri sa kto ich menoval, aj kto ich schvaľoval a navrhol parlamentu
Putin poučený kyjevským majdanom ponúkol aj Krymu referendum o pripojení k Rusku, čo obyvatelia Krymu, 90 % ruskej národnosti, zo strachu pre ukrajinskými fašistickými banderovcami , že skončia ako v Donbase žiadali o pripojenie k Rusku
konflikt v Donbase začal tým, že noví ukrajinskí vládcovia, majdanskí pučisti vyhnali legálne zvoleného prezidenta Janukovyča, zakázali ruskej menšine v Donbase používať materinský jazyk, dokonca aj na ulici, zobrali im volebné právo a nesmeli ani kandidovať do ukrajinského parlamentu a poslancom za Donbas v ukrajinskom parlamente odobrali mandát. A výsledkom bola ozbrojená vzbura a bojuje sa tam dodnes
ano, pravda simon, zakázali ruskej menšine v Donbase používať materinský jazyk, dokonca aj na ulici, zobrali im volebné právo a nesmeli ani kandidovať do ukrajinského parlamentu a poslancom za Donbas v ukrajinskom parlamente odobrali mandát. A výsledkom baal ozbrojená vzbúra
my mu nezaplatíme za ropu, ani za plyn a to ho zruinuje a bomby na nás nepustí
ale už sme s Putinom vybabrali. už mu nebude stačiť jedna vákuovka na Bratislavu, ale aj druhá na letisko Sliač. To finančne neunesie
on pri pôrode v pôrodnicu spadol zo stola a na hlavičku, ale nie na pipíkovu ale tú ozajstnú
ale šák my sa ubránime pred Ruskom , budeme mať 14 vyradených amerických triskáčov, helikoptéry na vozenie zemiakov , tiež vyradené aj americké transportéry, s kańonom asi 20 mm, to vojnu nad Ruskom určite vyhrajeme
dzedo dziga bábu, baba dzigá dzeda, obidvaja še dzigajú
satan, odstúp , tieniš tu, už na teba čaká v pekle samotný Lucifer
veď už budujú plynovod aj do Číny, už Európu potrebovať nebudú
ale v prípade Bratislavy, vzhľadom k tomu, že sme Slovania, že nás Purin nebude chcieť zniesť z povrchu zeme bude stačiť vákuovka 10 resp. 20 kt. Mechanický efekt ten istý ako u atómovky, akurát bez rádioaktívneho zamorenia
preto to zmetenie z povrchu zeme platí aj o Bratislave
Odporúčame