Medzi pozitívne zachytenými PCR testami bolo viac ako 70 percent nezaočkovaných.
Kto mohol túto vetu napísať? Ved to aj malý Jožinko z V.B má väčší rozum a vie, že očkovaní sa netestujú
Medzi pozitívne zachytenými PCR testami bolo viac ako 70 percent nezaočkovaných.
Kto mohol túto vetu napísať? Ved to aj malý Jožinko z V.B má väčší rozum a vie, že očkovaní sa netestujú
Lockdown nepozná žiadne výnimky, ani mikasové ani pre premiéra, ministrov, dokonca ani pre prezidentku nie, tobôž už nie pre nejakých očkovaných. Načo vlastne bude lockdown, keď očkovanci budú mať výnimky? Ves´ sa bude šíriť vírus normálne veselo ďalej bez obmedzenia
vyhlásil v I. vlne okamžite opatrenia z pandemických plánov, uzatvorenie hraníc, povinnú štátnu karanténu pr e prichádzajúcich a v rezorte zdravotníctva núdzový stav a tým ukázal kovidu STOP.
Slovensku už skutočne nič nepomôže, len aby prišli sem tie americké tanky a zrovnali to tu všetko so zemou v rámci boja proti teroristom, podporovaných Putinom
Petrík, dôležité je, že si na tretiu vlnu pripravený
akurát si pani prezidentka neuvedomuje, čo to lockdown je. Lockdown nepozná žiadne výnimky, ani mikasové ani pre premiéra, ministrov, dokonca ani pre prezidentku nie, tobôž už nie pre nejakých očkovaných. Načo vlastne bude lockdown, keď očkovanci budú mať výnimky? Ves´ sa bude šíriť normálne veselo ďalej bez obmedzenia
gazda, a čo ťeraz? Dáme si pivečko?
Pani prezidentka ešte začiatkom októbra po stretnutí s ministrom Lengvarským hovorila, že sme výrazne lepšie pripravení na tretiu vlnu.
kto hovoril o Výbohovi ako o oligarchovi Smeru? Akurát na opzum " pošahaní" novinári
každá iná vláda by bola ruzumná, by vytiahla z trezorov pandemické plány a tvrdo ich zaviedla do života,a by chránila života a zdravie občanov, slovenskú ekonomiku, slovenské školy
nech sa obzrie za seba, tam vidi skutočných vinníkov
prečo drží s vládou? Prečo je piaty platný člen člen koalície? Veď to sú pritislovenskí, protinárodní kolaboranti? Prečo je ako oni?
Lengvarský aj s matovičom mali byť už dávno odvolaný. Heger ich odvolanie prespal.
to nebol prejav prezidentky, hlavy štátu, prejav múdrosti a rozumu , ale prejav oľajnáčky alebo žaľuďárky
pani prezidentka sa nezaprela. Z jej vyjadrenia vidno, že vínná nie je neschopná vláda, ale celý národ , ale najmä nazaočkonaní jedinci v ňom. Ale verím, že Boh jej raz odpustí.
nemusíme pracovať, lebo sme matovičovoliči
to by bola vhodná otázka do mat.ovičovej lotérie
domnievam sa, že už je skutočne neskoro, pani prezidentka akosi dlho spali, už pani prezidentka zostáva akurát navštíviť pohrebné služby a krematória, či majú dostatok mraziacich kontajnerov
ale šák tam majú žolíky, legálne , vládou udelené a že nepomáhajú?
tú vetu vyslovila z nevedomosti, alebo ju oblbli ministri
Odporúčame