vraj zasade kolaiční rada. Aká koaličná rada, túto situáciu musia riešiť krízový manažéri, veď štát je v stave ohrozenie. Čo to opäť Heger aj s pani prezidentkou stvárajú. Už v pondelok mala zasadnút Bezpečnostná rada štátu, ako to ukladá zákon. BRŠ sa mala zúčastniť aj prezidentka, podľa zákona má nato nárok a BRŠ si má okamžite zasadnúť ako krízový štát a okamžite začať krízové manažovanie tohto štátu. Ale Heger na to nemá, sedí učupený v kútiku a robí ministrom svačinára a tí s ním zametajú podľa potreby. Ved´ v takejto situácii je koaličná rada na smiech. Teraz musí premier všetko riadiť direktívne, bez hlasovania, ako šéf Bezpečnostnej rady štátu


