lebo my máme vládu majstrov sveta
ja som napríklad dvakrát očkovaný Pfizerom a už 4 mesiace ma hrozne bolia nohy a nemôžem chodiť, som nevládny, stále unavený. Môj starý kamarát mal tie isté príznaky, prestal chodiť a minulú nedeľu ráno sa vystrel a bolo po ňom. Vraj srdiečko zlýhalo - príčina smrti. Krásna smrť , vôbec netrpel. V piatok som mu bol na pohrebe
ja som napríklad dvakrát očkovaný Pfizerom a už 4 mesiace ma hrozne bolia nohy a nemôžem chodiť, som nevládny, stále unavený. Môj starý kamarát mal tie isté príznaky, prestal chodiť a minulú nedeľu ráno sa vystrel a bolo po ňom. Vraj srdiečko zlýhalo - príčina smrti. Krásna smrť , vôbec netrpel. V piatok som mu bol na pohrebe
už idú odpájať starých ľudí od ventilátorov a nechajú ich "skapať " ako psov pri plote. Ved´ to by mala lipšicova banda už zašiť ministra Lengvarského, že sa nepripravil na tretiu vlnu. Ved to budú vraždy z nedbalosti . Priznal to dnes pán minister Lengvarský na tlačovke, keď sa ho novinári na to pýtali / tuším TRIUŠ to nazvali/. To bude oficiálne zavraždených starých ľudí. nad tým sa nik nepohoršuje, ale jedného antirúškara idú rozniesť v zuboch
rozhodujúcim faktorom je vek, až potom imunita
priznal to dnes pán minister Lengvarský na tlačovke, keď sa ho novinári na to pýtali / tuším TRIUŠ to nazvali/
už idú odpájať starých ľudí od ventilátorov a nechajú in skapať ako psov pri plote. Ved´ to by mala lipšicova banda už zašiť ministra Lengvarského, že sa nepripravil na tretiu vlnu. Ved to budú vraždy z nedbalosti
už idú odpájať starých ľudí od ventilátorov a nechajú ich "skapať " ako psov pri plote. Ved´ to by mala lipšicova banda už zašiť ministra Lengvarského, že sa nepripravil na tretiu vlnu. Ved to budú vraždy z nedbalosti
už idú odpájať starých ľudí od ventilátorov a nechajú in skapať ako psov pri plote. Ved´ to by mala lipšicova banda už zašiť ministra Lengvarského, že sa nepripravil na tretiu vlnu. Ved to budú vraždy z nedbalosti
pani Remišová dnes lamentovala, že Brusel nechce predlžiť termíny na dokončenie projektov a čerpanie pomoci. Zrejme prídeme o tie jej proklamované miliardy , ako len dobre bude. A nebude . Peniaze z Bruselu budú fuč
a odkedy poslanci vládnu? Píšeš či nebol vo vláde. Nebol. Ved ty ani nevieš čo píšeš, akurát kraviny tu otáčaš dookola
on bol taký múdry celý život a múdrí, čestní, poctiví ľudia nemajú v kapitalizme šancu
je radosť čítať rečí a hodnotenia týchto negramotných , nevedomých , ale hrmotných hlupákov, ktorí si neprečítali tých časoch materiál prognostického ústavu Československej akadémie vied Prestavba hospodárskeho mechanizmu v ČSSR, aké obrovské zmeny mali nastať
tak mu treba, keď sa vzoprel Amíkom a riadil sa v korone vlastným rozumom
veď som čítaval Kuciaka temer tri roky každý boží deň, tak viem ako tam ta sebranka písala
Odporúčame