vivat všetkým de.bi.lom, vivat
vivat všetkým de.bi.lom, vivat
Kočner mal smolu, že sa pustil do židoamerických zmeniek a to nemal. Ak by sa pustil do putinovských, tak všetky spory u nás vyhrá
najradostnejší sú tí ponovembroví kindermudrlanti, to čo púšťajú z úst hodnotovo je na úrovni ožratej starej Blaškovej
chudáčik úbohý, nevedomý, negramotný, ty určite žiješ z tej serešovej judášskej almužny
asi preto, že skutoční zlodeji a podvodníci sú úplne niekde inde ako v base
a dokonca aj samotný Urválek bol len malá planétka oproti súčasným veľkohviezdam
asi im už farby nezvýšili
Slovensko si preto pohoršilo, lebo Matovič s Hegerom pomaľovali málo canneských plagátov
ano môže a dokonca samotný Franc Jozef, lebo nenašetril tejto vláde peniaze na kovid
Markíza aj JOJka odjakživa dávali veľa nikdy nevyrieknutých citátov, ako aj tento. Tieto citáty boli určene slaboduchým a slaboduchí im uverili. Oni sú na to americkí demokratickí špecialisti
veď taká korupcia a podvody a svinstvá ako teraz tu neboli od vzniku Československa
Po tejto vláde nielenže ostane krajina ako po atómovej vojne, ale ešte sa tu budeme v ruinách medzi sebou biť kto bol a kto nebol zaočkovaný.
Táto jediná veta zhodnotila úplne všetko, čo sa situácie na Slovensku týka
nastanú časy, že raz si ponesú diel zodpovednosti pred zákonom
vlastne lágre môžu byť budované aj bez ostnatého drôtu, na to sú oľajnáci dokonca certifikovaní špecialisti, ale dá Boh, že aj motyka vystrelí a raz bude Slovensko právnym štátom
jedine odbory by mohli masovo zburcovať všetkých pracujúcich, samozrejme mimo bratislavských nepracujúcich inteligentov - čaputovoličov. Akurát vláda robí všetko pre to, že osekala právne legálnosť štrajkov vyhlásených odbormi tým, že potizákonne domordovala ústavu, zákony, mikasové vyhlášky protiústavne a protizákonne povýšila nad ústavu a zákony, takže polícia, NAKA, špeciálna prokuratúra, súdy nezákonne trestajú tých, ktorí sa domáhajú práva, spravodlivosti, ústavy a zákonov. Orgán polície postupujú v rámci zákonov nezákonne, lebo zákon im kážu porušovať zákony domordované protiústavné zákony koalície
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++. Akurát ľudské pokolenie má snahu sa bezrozumovo opičiť po ostatných. Možno aj slovenská vláda
Slavěnka, ako vždy super. Dávam ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++
na Slovensku máme najmä preto kovid, lebo ho vláda potrebuje k vládnutiu
vozíky sú preto mimo obliga príslušných hygienofunkcinárov a vlády, aj ministra vnútra, lebo vozíky nie je možno buzerovať, ale občanov áno
Odporúčame