je to neuveriteľné, čo si to tí moderátori dovoľujú. Či sa domnievajú, že tam majú pozvaných ako hostí pastierov oviec a podľa toho s nimi jednajú. Kladú im také otázky na úrovni pastierov. je to hanba novinárov, hanba médií, čo ti to dovoľujú. Ak si pozvem hosť, tak sa k nemu správam distingvovane, na vysokej úrovni, nie ako pastier,


