viac možnosti za,mestnamnia, lepšie platy a bude detí do aleluja. Ale to v spoločenskom zriadení kapitalizmus " dá Boh nigdá nebude"
viac možnosti za,mestnamnia, lepšie platy a bude detí do aleluja. Ale to v spoločenskom zriadení kapitalizmus " dá Boh nigdá nebude"
budú predčasné voľby a bude vládnuť nová koalícia Smer, Hlas, Republika bez odpadlíkov a zradcov
prídu predčasné voľby a vznikne nová koílcia, Smer., Hlas, Republika, bez zradcov a odpadlíkov
CIA pripúšťa. Cha, cha, cha. Veď to veštci zainteresovaní vedie, že to vypestovali v laboratóriách Pentagonu ako zbraň hromadného ničenia
zajtra sa všetko skončí a zavládne na Ukrajine mier!
Poslanec Gluck na to primitívne jednanie upozornil moderátora, kedˇmu taktne povedall,: Vy so zo mňa robíte srandul keď mi kladiete také otázky
je to neuveriteľné, čo si to tí moderátori dovoľujú. Či sa domnievajú, že tam majú pozvaných ako hostí pastierov oviec a podľa toho s nimi jednajú. Kladú im také otázky na úrovni pastierov. je to hanba novinárov, hanba médií, čo ti to dovoľujú. Ak si pozvem hosť, tak sa k nemu správam distingvovane, na vysokej úrovni, nie ako pastier,
jedine, že by s našli štyri mrtvoly a prišiel by majdan, ako to urobil Matovič
Fico je rozumný politik, vie, že predčasné voľby len upevnia jeho moc
a NEW YORKU po piatej aveňi, miesto Čaputovej
Šimečka bude po Slovensku chodiť kanálmi, akurát v Bratislave bude chodiť po ulici
nová koalícia bude SMER, HLAS a REPUBLIKA
tiež si myslím, že po nových voľbách bude vládnuť SMER, HLAS a REPUBLIKA
tak budú predčasné voľby a rebeli skončili
tie ti pošla samotný zelenský
nevieš, ktorý národ ho zvoli?, No predsa ten, no..... národ slovenský, mimo Bratislavy a Košíc, tam volil Šimečku
teraz by mali koaliční poslanci vystúpiť v parlamente až organizátori protestu v Bratislave predložia účty z čoho boli zaplatené všetky výdaje spojené s protestom, resp. podať trestné oznámenie, ako to robí opozícia, nech to vyšetria OČTK
mne cigánka vyveštila, že ešte budem žiť necelé ti roky, takže ešte tu budem tie tri roky veselo diskutovať
Stanko budeš mať džob , môžeš robiť vrchného pátrača, aspoň sa nič nevypátra
z toho tretina Ukrajincov
Odporúčame