za tým zreteľne vidno, že to niekto spoza organizuje spoza hraníc. . Počnú atentátom na Fica, potom Visolajský a LOZ a tieto otvorené listy kdekoho a bohvieodkiaľ a pouličné protesty sú ďalším pokračovaním neúspechu zhodiť vládu
za tým zreteľne vidno, že to niekto spoza organizuje spoza hraníc. . Počnú atentátom na Fica, potom Visolajský a LOZ a tieto otvorené listy kdekoho a bohvieodkiaľ a pouličné protesty sú ďalším pokračovaním neúspechu zhodiť vládu
nové sankcie Trumpa voči Rusku spočívajú zrejme v tom, že doposiaľ nakupovaný ruský plyn, ktorí vozia do Európy budú Európe drahšie predávať
Slovensku najprospešnejšie riešenie bo boli nové voľby, čo je zhnité nech odpadne a bude vládnuť nová koalícia Smer, Hlas a Republika. A Šimečka puojde do Afriky tavy dojit
keď azerbajdžanský plyn tiež vlastnia ruské spoíočnosti a predávajú
akurát ako teraz vysvetliť tým progresívnym bezmozgovým neznabohom, že o tom bola cesta Fica do Moskvy
ETO FICOVO DELO
hlúpemu zelenému šašovi niekto natrkal rozum do hlavy, aby mu došlo že aj zajtra je deň
budú nové voľby a bude nová koalícia Smer, Hlas Republika. A Šimečke puojde dojit tavy do Afriky
ja som tu cez ten sex, najmä politický a najviac ma vzrušujú svojimi superkravinami poslankyne PS - odborníčky na všteko
dôkaz, že učiteľ je skutočne diagnóza
skutočne , Gufdiak sa nespráva nikdy ako objektívny, nestranný moderátor , ale ako novinársky, progresívny, nevycválaný honelník z veľmi ďalekých hôr a kopcov
ty si nadávaj takým ľuďom ktorý z teba vychovali nevychovaného, drzého, ale najmä hlúpeho heislicka
je pravdou, ako píše autor článku, že tých protestujúcich Ukrajincov naša opozícia zbalamutila, aj treťosektorovky a nasľubovala im hory, tak protestujú v nádeji, že pomáhajú sami sebe, skôr si škodia, ak vláda zavedie tie opatrenia, ktoré im sľuboval Fico
Ferrko neklame, má pravdu, ako povedal sám ukrajinský premier Myhaľ Zelenskému, bude Ukrajina musieť tvrdo platiť ak medzinárodný súd uzná, že nedodržiava dohody, ktoré podpísala
ak nechcem kupovať mäso balené v igelitovom vákuovom balení, tak aj tak musím čakať v obchode v rade ako za komunistov, akurát obrovský cenový rozdiel vtedy a teraz, ak nemá človek bratislavský plat
Ferrko má pravdu, moderátor Matej Baránek sa skutočne správal, ako bača na salaši / aj ten bača by mal viac inteligencie a slušnosti/, keď si do debata pozve honelníka a bude naňho drzo , nevychovane a nevyberavým
spôsom úťtočiť , urážať a vybliakávať ako v kravíne. Pritom jeho otec je veľmi seriózny pán
veľmi dobre si pamätám na slová dnes už nebohého politológa Michala Horského a bol to veľmi múdry a rozumný pán, ako v TV debatách vystríhal, citát: "Vie si vôbec niekto prestaviť čo sa stane so Slovenskom , ak budú vládnuť Matovič so Sulíkom? koniec citátu.
A vidno, že koľko Slovákov sa dopustilo vo voľbách obrovskej chyby v roku 2020. Nestačí im , že sa už raz popálili, teraz znovu sa chcú už nie popáliť, ale spáliť si Šimečkom.
Odporúčame