podľa Šimečku to, čo sa deje v parlamente je nedemokratické. Zrejme podľa neho demokratické je len to, čo robia progresívci a opozícia. Domnieva sa, že demokracia je Šimečka, potom opäť Šimečka a zasa len Šimečka
podľa Šimečku to, čo sa deje v parlamente je nedemokratické. Zrejme podľa neho demokratické je len to, čo robia progresívci a opozícia. Domnieva sa, že demokracia je Šimečka, potom opäť Šimečka a zasa len Šimečka
atentát na Fica, problémy s katastrom, súčasné odvolovánie vlády, je to progresívna predohra k majdanu
serešovci povzbudzujú progresívcov do akcie
ale veď nedoštudoval ani novinára, je len bacalár
prečo sa ma to pýtaš, ja neviem, kedy progresívci riadili tento štát
ako to robili matoviči s Kuciakom
aby mohli vykríkať do ulíc a médií " to Fico"
akurát k tomu majdanu progresívcom chýbajú aspoň zo dvaja, traja mŕtvi
len aby nám tie americké tanky a transportéry s americkými vojakmi, ktorí sú v Lešti nazačali robiť demokraciu po americky - na tankoch
progresívci s opozíciou len majdan chystať vedia, ale riadiť štát to nevedia, na to nemajú
stále platí, mladý človek, hlúpy človek a to bude platiť čo svet svetom stojí
vidno, že sú na Slovensku ešte aj psychológovia, ktorí netrpia profesionálnou deformáciou a čo je hlavné majú v sebe slušnosť a rozum v hlave
opäť jeden "vzdelaní a yntelygetní" progresívec, šiimečkár píše čitateľom Pravdy
to čo sa deje v parlamente je protivládny puč, nakoľko opozícia nemá demokratoické páky na predčasné voľby, tak sa na zmenu vlády vybrala touto ,cestou, cestou protivladneho puču, slovenského majdanu.
vyzerá to tak, že situácia s katastrom, vraždy na gymnáziu v Spišskej Starej Vsi sú zinscenovanou predohrou k protivládnemu puču, organizovanému opozíciou. Prvykrát k odstráneniu Fica a vlády mala byť vražda Kuciaka, čo sa však nepodarilo. Potom to mal byť Cintula, čo Fico tiež prežil. A teraz je tu protivládny puč, koľko ešte bude mrtvych?
a na tento účel potrebovala opozícia kamery a keď neboli kamery, nemal opozícia už záujem odvolávať Fica a vládu
má to prvky politickej situácie v Nemecku začiatkom tridsiatych rokov minulého storočia
opozícia potrebovala dnes naplno robiť bordel, predvádzať sa a potrebovala na to kamery a ked´ kamery neboli schôdza skončila, opozícia nemala záujem pokračovať v schôdzi
to je tak neskutočne drzá a hlúpa baba, ako len mohla byť ministerkou? Ved´ ona je prípad pre prokurátora
Odporúčame