páni z opozície si môžu akurát tak zaspievať známu pieseň Na kráľovej holi stojí strom zelený a ten strom hneď ohnedne, lístie opadá a budú predčasné voľby, za čo celá opozícia bojuje
páni z opozície si môžu akurát tak zaspievať známu pieseň Na kráľovej holi stojí strom zelený a ten strom hneď ohnedne, lístie opadá a budú predčasné voľby, za čo celá opozícia bojuje
tiež si to myslím, lebo v nej bol akurát Matovič
tí menej inteligentní a menej právne vedomí poslanci / vlastne všetci opoziční/ sa divia, že prečo správa SIS je prísne tajná a nie je verejná, lebo to tak ukladá legislatíva o utajovaných skutočnostiach a o ochrane štátneho tajomstva
to z toho Kyjeva sa Šimečka vrátil akýsi nabitý atómovou majdanskou energiou , už vybuchol, už len zamoriť smradom okolie
šarko , ty sa najskôr nauč lóvensku gramatiku, lebo ten tvoj iškolába ktorý ty chodil ťa ju nenaučil
tie ich príspevky, to je skutočne pre psychoatra tá najťažšia diagnóza, tá temer smrteľná
ale soptia tí progresívnooľajnácke živly tu v diskusii, ako keby im pripálil letlampou pod zadnico
po dnešku vstanú noví, lepšie vycvičení Cintulovia
ja ti nevím Václave čo sú
Cintulu II, cvičia v dielni PS
podľa vystúpení a vyjadrovaní Šimečku od volieb bolo vidno, že je len otázkou času, kedy Šimečka vyskočí s majdanom v slovenskom parlamente
a teraz po tlačovke Fica a Orbanam sa STVR opäť preukázala ako protislovenská kolaborantská televízia, ked´ so moderátor opäť pozval protislovenského kolaboranta z treťosektorovej mimovládky z MEMO a ten ako typický dolármi platený protislovenský zradca kydal na Fica, Orbana a chránil Zelenského .Samozrjeme moderátor mu v tom drukoval kladenými otázkami
Správania Šimečka aj celého PS tomu nasvedčuje. Už len potrebujú k tomu nejakú mrtvolu, či novinára alebo politika, ako to bolo v prípade Kuciaka
s grázlami len tvrdo
a čo predvádza Šimečka a celá opozícia čo má spoločné s inteligenciou? Má to veľmi ďaleko do kultivovaného prejavu a slušnosti
vyzerá to tak, že opozícia bude nútená , ak chce v majdane uspieť prispieť nejakou mrtvolou, lebo s Kuciakom opozícii sa pád vlády nepodaril, tak opäť len cez nejakú mrtvolu a zvaliť to na Fica
je to možné, lebe zelenému leží Fico v žalúdku
taká bola realita v Kyjeve a preto musel demokraticky zvolený, legálny prezident Janukovyč utiecť, lebo ho chceli zavraždiť
ešte bude treba dvakrát toľko, len kde ich toľko zohnať, keď doktorov niet
spraviť majdan na Slovensku bude mať Šimečka oveľa ťažšie ako to mali banderovci na Ukrajine, lebo tu mi Saakašvili nedodá gruzínskych ostreľovačov a puškami Made in USA, ako ich dodal do Kyjeva,a by mohli vraždiť tých tam dole v uliciach, ktorí robili poriadok
Odporúčame