Uhrík zastupuje Slovensko
Uhrík zastupuje Slovensko
Uhrík zastupuje v Europarlamente a Ódor Ameriku
a čo povedal Uhrík? Že uvedená europoslankyňa je klamárka lebo klame a vymýšľa si nezmysly? Zrušiť celý europarlament, lebo sú to zbytoční, neužitoční darmož.... no , to.
chráň Boh Slovensko, ak by mu tento nedoštudovaný novinársky bacalár vládol
nedoštudovaný novinársky bacalár
veru , tí chudáci pracujúci, , ktorí budú kupovať mercedesy a bavoráky asi skrachujú, výjdu na psí tridsiatok
Šimečka dnes v parlamente zrealizuje svoje americké majdaňácke inštrukcie, ktoré dostal v Kyjeve. Lenže Slovensko nie je Banderistan
opozícia bude robiť päť v parlamente róšambó
nástupom Trumpa končí éra vojnového štváča a kata státisícov Ukrajincov a Rusov
žiadna kaša sa neje taká horúca, aká sa uvarí. To platí aj o Trumpovi
čo z takejto opozičnej mládeže vyrastie?
teraz ukazovali v správach, že mladá opozícia protestuje proti tomu , aby slnko nevychádzalo na západe, aby voda netiekla z mora do korýt riek a dažďové kvapky nepadali zdola nahor. Samí kindermudrľanti
teraz ukazovali v správach, že mladá opozícia protestuje proti tomu , aby slnko nevychádzalo na západe, aby voda netiekla z mora do korýt riek a dažďové kvapky nepadali zdola nahor. Samí kindermudrľanti
teraz ukazovali v správach, že mladá opozícia protestuje proti tomu , aby slnko nevychádzalo na západe, aby voda netiekla z mora do korýt riek a dažďové kvapky nepadali zdola nahor. Samí kindermudrľanti
teraz ukazovali v správach, že mladá opozícia protestuje proti tomu , aby slnko nevychádzalo na západe, aby voda netiekla z mora do korýt riek a dažďové kvapky nepadali zdola nahor. Samí kindermudrľanti
tá tvoje dohoda sa volá memorandum a podľa legislatívy memorandum nie je žiadny záväzný právny akt, je to len zdrap papiera
veď u nás v Bratislave sú inaugurácie slánostnejšie, dôstojnejšie a v Rusku ani nehovorím, tam to má " gľanc"
Odporúčame