vystihnuté so zdravým rozumom
IPSOS a pre Deník N, niet čo komentovať
takisto Kolíková a to boli všetko ťažké zločiny a trestné činy
a kde boli títo lotri zo SaS, keď prepili bar v Dubaji, zostala nezaplatená faktúra za to hýrenie a nik neodstúpil
bola to málo dôstojné, málo slávnostné, skôr to pripomínalo nejaký festival Pohodu alebo niečo podobné. To tu v Európe je to oveľa slávnostnejšie, oveľa dôstojnejšie
istá paralele medzi Ukrajinou a Slovenskom by tu bola. Slovensko malo šialeného blázna a parlamentného grázla Igorka . Ukrajina má šialeného blázna, grázla a dokonca aj šaša Wolodymyra.
" elementárna slušnosť a úcta k občanom, ba často ani úcta k ústave, a teda ani k svojej vlasti vôbec"
tieto autorom spomínané atribúty bolo vrcholným dielom politiky prezidentov Kisku a Čaputovej
domnievam sa, že celý článok je to rozprávkový materiál materiál vystrihnutý z vysokoškolských skrípt pre výučbu politologov
"jasne zadefinované priority, strategické ciele a postupy, ako ich dosiahnuť, jednoducho programovo, "
tak toto presne ako uvádza bývalo za bývalého režimu, kde zadefinované priority, strategické ciele a postupy určovali zjazdy Komunistickej strany Československa a tieto vytýčené ciele sa plnili , bez ohľadu na to , ktoré persóny boli v čele republiky, či strany.
Domnievam sa, že v žiadne kapitalistickej demokracii toto nie je možné. V takýchto spoločenskych systémoch sa všetko robí živelne, neplánovane
Šimečka získaval návštevou body pred kvázi predčasnými voľbami, ale to body získal akurát v Bruseli a USA, ale na Slovensku volia slovenskí občania
v tom otvorenom liste cítiť silnú príchuť progresívneho korenia
Naď? Naď? Naď? Jaj, to je ten vyštudovaný politolog. To je diagnóza sama osebe
očividne je to dôsledok toho, že nevyhrala tá jediná správna " demokratická" strana, ktorá by liezla do zadnice USA a Bruselu
kto by si pomyslel, že takíto ľudia trpia profesionálnymi deformáciami. Zrejme to bude nejaký nákazlivý " vírus", s ktorým prichádzajú do styku pri svojej práci
domnievam sa, že už v nej sme, aspoň tak si počínajú európskí lídri aj úradníci v Bruseli , dokonca aj poslanci v Europarlamente
celé progresívne Slovensko je na jedno použitie ako jeho podpredsedníčka Čaputová
kdepak jenom soudruzi šimečkári robia chybu, že nikdy nevyhrajú voľby?
akurát bratia Mašínovci vraždili nevinných vojakov
Odporúčame