lenže to boli na ministerstve, na generálnom riaditeľstve aj podnikovom riaditeľstve skutoční odborníci, ktorí sa pod to museli podpísať . Žiadny politickí hochštapleri, lotri a podvodníci
lenže to boli na ministerstve, na generálnom riaditeľstve aj podnikovom riaditeľstve skutoční odborníci, ktorí sa pod to museli podpísať . Žiadny politickí hochštapleri, lotri a podvodníci
keď stavali za komunistov závod TATRA v Rakovej tiež to bolo na podmáčanej pôde, tak najskôr než začali stavať celý areál odrenážovali a vôkol celého areálu vykopali hlboké priekopy a vodu odviedli do rieky Kysuce až potom začali so stavbou, dokonca tam do zeme vyhlbili protiatómový kryt
maguso, nie sú podstatné úškrny, výroky a reči politikov, rozhodujúce je právo, zákony a právny štát, jediná a spávna cesta je v dodržiavaní zákonov
doposiaľ sa najväčšie a nekontrolované finančné prostriedky strácali v rezorte životného prostredia a v rezorte kultúry. Táto vláda v rámci konsolidácie, teda šetrenia / na sebe/ na štátnych prostriedkoch preťala tieto nekontrolované peňazovody a neúčelovo vynakladané prostriedky / slovensky rozkrádané/ a je zle nedobre, rozkrádači sa búria. Bude treba šetriť, preto sa bude prepúšťať, tak sa to robí v kapitalizme, čo kapitalizmus kapitalizmom stojí
sa sa na to pozerám nie cez svoju optiku a svoje emócie , ale cez právo a zákon a zákon je na strane tých , ktorých práve kritizuješ
nemáš sa prečo urážať, skutočne tam miešaš dohromady všetko možné i nemožné. Čo má Fico , resp. Danko a Huliak a predčasné voľby spoločné s kultúrnou obcou a SNG? Je to všetko v kompetencii ministerky tak nekoná nič čo by bolo v rozpore so zákonom., resp. na čo nemá nárok. Rozumný človek by to bral skôr ako poučenie, resp, radu, nie urážku
Vetrák má pravdu, sú to len vykonštruované kauzy za ktorými sú kriminálníci a páchatelia trestných činov - sťa vyškolení kajúcníci, teda žiadni páchatelia trestných činov, preto 363
koľkože to potom občanov bolo nezákonne pokutovaných?
keď sa uvádza, že výška čiastky nezákonne vybraných pokút činí až tri miliony
stačí k tomu mať opajcované tituly
ale zasa na druhej strane vytiahnúť s trezorov pandemické plány a konať podľa ních, na to stačí vedieť len čítať a písať
boli dve sumy, celkové náklady a prepitý bar za 600 tisíc, o ktorom hovoril minister Hirman,že nemá kto faktúru zaplatiť a preto podal trestné ozneámenie
keď nevedomosť , neschopnosť a hlúposť nie je trestná
domnievam sa, že nie, predsa minister Hirman podla trestné oznámenie za nezaplatenú faktúru 600 tisíc za Dubaj a že vtedajšie OČTK si spali spánkom spravodlivých / lebo sa jednalo o naších/ premlčané to sotva bude
je to ta puele muele , mix všetkého možného a vlastne o ničom
domnievam sa, že rebelská kultúrna progresívna obec si šovinisticky nárokuje právo byť nadľuďmi / kvázi odborníkmi/ v kultúre a umení. Sú to samozvaní a samomenovaní odborníci a že ich prepúšťajú? Znížujú sa tým výdavky štátu, práve takto šetrí štát na sebe
domnievam sa, že kapitalizmus je neobnoviteľný, samozničiteľne sa rúti do obrovskej priepasti, do svetovej vojny
s prepáčením, ale takúto hovädzinu by kultivovaný , vzdelaný človek nikdy napísať nemal, lebo to nie je názor, to je propaganda, názor by to bol, ak by hymna bola zverejnená a dalo by sa konkrétne vymenovať svoje pripomienky
ja som prosim hlavným skladníkom v Slovenskom zväze spisovateľov, v sklade na tom najvyššom poschodí
Odporúčame