pani Kusú rád počúvam v Tv debatách , vtedy hovorí múdro, ale čo tu občas píše v Pravde, hotová progresívna právne nevedomá katastrofa
pani Kusú rád počúvam v Tv debatách , vtedy hovorí múdro, ale čo tu občas píše v Pravde, hotová progresívna právne nevedomá katastrofa
a preto páni "nezamestaní a nič nerobiaci " poslanci majú valorizáciu 500 E
a čo tak poslancom zastaviť valorizáciu na päť rokov
už sme tu mali normatív valorizáciu dôchodkov podľa spotrebného koša podľa známeho Mihálovho vzorca / čert ho ber/, ktorý činil dlhé roky pevnú čiastku, pre hanbu 1,89 Eur. Boli to dlhé roky poníženia ľudskej dôstojnosti dôchodcov, lebo poslanci, sudcovia a určite skupiny štátnych zamestnancov mali platy& valorizované nie podľa spotrebného koša ako chudáci seniori, ale podľa priemernej mzdy.
nič sa neje také horúce ako to novinári uvaria či upečú
Smeráci aj ostatní zahraniční europoslanci nedávali červenú kartu Ševčovičovi, ale Leyenovej
ja sa domnievam, že ideálne pre Smer by boli predčasné voľby, nech, ako hovoril Husák, čo je zhnité odpadne a už sa do parlamentu nedostane
za komunistov so zapol plynový kotol / do 1.4.1999/ 1. novembra vypol som 15 apríla a zaplatil som celkom necelých 8 tisíc Kčs za celú zimu. V súčasnosti kúrim len 4 hodiny denne a platím 170 Eur mesačne. Za celý rok je to riadna suma + náklady na uhlia, ktorým kúrim poobede a večer. Hlavná vec, že si každé štyri roka demokraticky zavolíme, však?
drevo zhorí ako slama
s tepelným čerpadlom môže yvkurovať v zime akurát od Dunaja po Trenčín. Vyššie na sever to už nestačí
to by Rusi mali väčší úžitok z pustej Antarktídy ako zo zničenej Ukrajiny
to je čo za otázka, ak by napadlo Rusko? To skôr ak Mars narazí do zeme
domnievam sa, že nebude ťažké zistiť osobu, ktorá spáchala trestný čin a dala príkaz lúčanského mrtvolu exhumovať a dať spáliť tak, aby o tom nik nevedel, ani pozostakí
že mi to píšeš práve ty, ktorý máš rozum na úrovni malého Jožinka z V.B.
a preto, že kryl pomery v smeráckej polícii ho matoviči, kolíci, sulíci ukrižovali
a kúpil si na bratislavskom rinku kilo banánov, máš bohovsky postreh
skôr na tých , ktorí ho zlikvidavali
len si uľav kravinami ty teliatko, ved ty ani nie si Homo sapiens
pri dodržiavaná zákonov a práva po matovičovsky
Odporúčame