ja sa po prečítaní článku domnievam, že pani Šikulová si tu hymnu už vypočula, akurát nepíše, čo konkrétne sa jej na nej nepáči. Či je to len babské " jedna pani povedala"
ja sa po prečítaní článku domnievam, že pani Šikulová si tu hymnu už vypočula, akurát nepíše, čo konkrétne sa jej na nej nepáči. Či je to len babské " jedna pani povedala"
Zajac 2002 - 2006
Visolajský chytrácky klame a zavádza, jedná sa mu len o platy a platy a zasa len platy a klamársky sa skrýva za akciovky. Ved´ dobre vie, že Fico nikdy nič neprivatizoval. Pre Vislolajského sú nemocnice ako akciovky problém preto, lebo potom by mohol to svoje memorandum podpísané Hegerom už použiť len ako toaletný papier.
bruselskí papaláši razia samovraždednú politiku pre celú Európu
plačeme a krvácame teraz, za Bidena
opäť bude rozkazovať a podriaďovať si ostatné štáty Európy s jednou jednou pravdou ústredný výbor EÚ pod vedením Leyenovej
oni sotva riadia Európu
ono to nebude s tým jadrovým mrakom v krajinách bývalého východného bloku také katastrofálne, Rusi majú svoje atómové rakety na USA a krajiny západnej Európy a Poľsko. Rozumnou smeráckou politikou sa Slovensko môže uchrániť , až na malé výnimky, Bratislava + miesta, kde účinkujú jednotky NATO
to znamená, že ten nazibordel bude pokračovať v Európe veselo ďalej
veď píšem, že to nepovažujem za spravodlivé
právny štát sa vracia, všetci sa radujme.....
keď egoizmus je ľudská vlastnosť, ktorá k ľudstvu patrí ako k svetlému dňu slnko. S tým sa myslím si nedá nič robiť
Rusko predsa nechce celú Ukrajinu, len Donbas a Luhansk , kde žijú občania ruskej národnosti
Rózsa má obrovskú , neprekonateľnú chybu, nie je americký agent, nie je progresívec
tým progresívnym, agresívnym, besne štekajúcim /nepoužijem huliakov výraz/ nejde o nič iné, len o peniaze , resp. o preťaté peňazovody, na ktorých sa bezpracne priživovali
podľa Marxa rozdiel medzi socializmom a kapitalizmom spočíva v spoločnom vlastníctve výrobných prostriedkov, čiže v socializme žiadni oligarchovia existovať nemôžu
to je základ kapitalizmu, jeho filozofie aj existencie
nepovažujem za rozumné a spravodlivé, aby sa celá komisia schvaľovala celá " an blok", ale každý komisár aj predseda samostatne
určite áno, aby ten ukrajinský šialený blázon zatiahol svet do jadrovej vojny
Odporúčame