gabo , s tým automobilovým priemyslom. Boli sme vyspelou krajinou /Československo/ s výrobkami s vysokou pridanou hodnotou. Ak niekomu usekneš ruku, už ju neprišiješ a tak to je aj s tým naším priemyslom, už tu máme len tie montážne haly
gabo , s tým automobilovým priemyslom. Boli sme vyspelou krajinou /Československo/ s výrobkami s vysokou pridanou hodnotou. Ak niekomu usekneš ruku, už ju neprišiješ a tak to je aj s tým naším priemyslom, už tu máme len tie montážne haly
akurát si vzdychnem. Pane Bože odpusť tým, čo nevedia či činia
to by si sa mal spýtať moderátora Baránka, koho tým myslel
zrejme týchto ľudí, ktorých teraz obmieňajú tam vôbec nedosadili matoviči, sulíci a kollári. Tí tam už boli dlhé desaťročia
k tomuto sa ani vyjadrovať nejdem , nemá to význam , bolo by to nosenie dreva do lesa
jediné, čo bolo v zmysle zákona oboch premiérov, že vydali zákaz zhromažďovania viac ako 6 osôb a zákaz štrajkovania, ale zákazom štrajkovania sa sotva bojuje proti kovidu
ale tu je trestoprávny problém Matoviča, Hegera, Krajčího, Mikulca, Sulíka, vlastne úplne všetkých ministrov. Zlý či dobrý zámer s tým nemá nič spoločné , tu došlo k porušeniu zákonov najvyššími vládnymi činiteľmi
tak sa správajú Šimečka aj Grohling, bezrozumovo
na debilné otázky moderátorov a novinárov sotva možno odpovedať
súhlasím s autorom, nielen Baránek , ale všetci tí moderátori a moderátorky na STVR sa správajú rovnako. Aj dnes naobed bol obrovský rozdiel ako sa moderátor účastne a solidárne správal ku Grohlingovi a ako ku koaličnému ministrovi, ktorý upozornil moderátora, aby mu neskákal do reči a nechal ho hovoriť ako nechal hovori Grohlinga
mňa ako občana Slovenska a ficovoliča uráža všetko čo onen autor napísal, neskutočné hlúposti, s právnym vedomím na úrovni malého Jožinka z V.B. ,právne negramotného
luna, zákony zreteľne hovoria o tom ako má premiér, ministri v prípade núdzového stavu a pandémie postupovať. Ani premiéri , ani ministri nepostupovali v intenciách týchto zákonov a to čo stvárali bolo v rozpore so zákonmi, preto títo ľudia boli potrestaní v rozpore so zákonom. Žiaľ, bola to totálne neschopnosť a diletantstvo premiérov a clenov vlády a samozrejme hlavného hgienika
autor článku nedovidí ďalej od svojho nosa, možno si ani na ten nos nevidí. Takú primitívnosť sotva nájdeš. Týmto zákonom porušovanie ústavy a zákonov manažérov pandémie nekončí, toto je len začiatok , tento zákon slúži ako základ pre budovanie nadstavby
máš pravdu ako vždy. Budúcnocť Slovenska je v prešpuráckych progresívcoch a cintuloch
táto agentúra aj pred voľbami vyrobila výsledky, že voľby vyhrá PS a Šiemčka sa už cítil premiérom, nakoniec bol veľmi sklamaný
veď samotný Huliak vyhlásil, že o post ministra nemá záujem. To povedal akurát Ľupták
ja to rozumný návrh a prezident nie je tak tupý , aby išiel proti zdravému rozumu
ak by došlo k zmene zákona boli by v parlamente len tri, možno štyri strany, ak by PS s izabezpečili ľudí v regiónoch
Odporúčame