keď na všetko treba zdravý rozum a ten vtedy vo vláde nik nemal
keď na všetko treba zdravý rozum a ten vtedy vo vláde nik nemal
ale dodržali mikasovú vyhlášku
uplynulé vlády za posledné tri roky možno porovnávať akurát so Slovenským štátom
kam sa hrabú tieto "ozdoby" slovenského parlamentu na také ženy, ako Siracká, Schmoegnerová, Tothová
konečne sa niekto našiel, kto tým progresívnym poslankyniam , ktorých typickým znakom je že klamú a neskutočne štekajú ako besné psice, nastavil priamo do tváre zrkadlo
Huliak sťa generálny tajomník OSN by určite nerobil poslušnú, podriadenú slúžku Amíkom, ako to je už temer 80 rokov
a celý štát bude riadený z centrály PS z Bratislavy
nie politický systém, to je novinársky hoax, ale volebný systém
to snáď písal nejaký český investigatívny novinár po zhliadnutí filmu Prezidentka a dostal chuť napísať niečo na spôsob Prastaré povesti české
veď si ich zoberte úplne všetkých tých lekárov, Fiala s tou svojou vládnou úderkou už melie z posledného, z čoho ich zaplatí. Asi predá patróny pre Ukrajinu do Afriky a bude mať lekárom na platy
to je čo za spolok Ruská propaganda? Kde na to autor prišiel? Asi z príručka SME, či Aktualít alebo Denníka N
chráň Boh Slovensko o takýchto odborníkov. Celé tri roky nebolo o nich počuť, ani sme nevedeli, že ich máme, až teraz vyskakujú
kto by len tie balamutiny počúval
ak nadobudne rozsudok právoplatnosť príde o benefity, zlodej jeden
bude veselo v opozícii , ak Eštok bude predseda parlamentu a snsák ministrom vnútra.
on je študent bratislavského gymnázia
pochybujem, že by Fico momentálne , pokiaľ nemá 90 poslancov chcel niečo meniť na politickom systéme. Plne chápem zámer, aby bol predsedom parlamentu Eštok a ministrom vnútra niekto zo SNS, najlepšie Danko
čo je americké je všetko vojnychtivé a škodí ľudstvu aj celému svetu . Americký bol Zelenskyj, americká bola Čaputová, americký bol Pavel, americký sp temer všetci politici v Európe. Takto by som mohol vypisovať skoro všetkých európskych politikov dookola
Odporúčame