nuž čo , hlavná vec, že sme zdraví, povedal by gazda z" Krčmy pod gaštanom" to je tá demokracia po americky, jej nutné zlo
nuž čo , hlavná vec, že sme zdraví, povedal by gazda z" Krčmy pod gaštanom" to je tá demokracia po americky, jej nutné zlo
to budú opäť excelovať hlupáci a vyzývať bratislavských pouličných "protestantov" na zvrhnutie, resp. odstúpenie vlády a zatvorenie vlády do basy. Akurát problém je v tom , že progresívna prezidentka sa porušením ústavy postarala o to, že referendum o predčasných voľbách nie je možné.
ak to takto pôjde ďalej zrejme bude treba povolať opäť k moci komunistov , aby poopravovali všetky mosty, cesty a železnice
herzog a domnievaš sa, že poslanci majú platy a valorizácie tak ako sú v súčasnosti nastavené zaslúžené
Preboha ako koalícia kriminalizuje opozíciu, to autor článku neuviedol, len progresivisticky podrypol. Kriminalizovanie opozície sme tu mali uplynulé tri roky. Človek s jeho kvázi vedeckým postavením by sa mal prejaviť viac na odbornej úrovni vo svojom hodnotení, konkrétne uvádzať, ktoré počínania koalície nie sú za daného stavu vhodné pre Slovensko , aj ukázať cestu, kde je východisko. Takto miesto politologa robí progresívneho politruka
autor si vybral prieskum z agentúry IPSOS, lebo tá je poslušné dcéra TV JOJ a preferuje progresívcov
volia ľudia, nie odborári, protifico odborári sú akurát Uhlerová a spol. s.r.o.
to opäť budú drankať peniaze z vrecák dôchodcov
musia zákonite odchádzať, keď doma , v regióne nemajú doma roboty, ktorá by ich uživila
preto je dôležité, aby slobodu prejavu a informácii prevádzalo verejnoprávne, nie súkromné médiá, ale štátne médium STVR
akurát s tým rozdielom že sa nezatvára do koncentráku , ale demokraticky po americky maže
tak s tou slobodou slova v súčasnej demokracii sa nie je čo chváliť, je to na úrovni Goebelsa
chválabohu, že Slováci nie sú padnutí na hlavu ako si to myslia o sebe Ukrajinci, akí sú chytrí, najmä ich samozvaný fuhrer
je to pravda, napr. ja som žobrákov žobrať nevidel, až v tejto demokracii. Ráno aj odpoludnia boli vlaky aj autobusy plné, čo toľko ľudí chodilo do roboty. každá mal robotu doma, nik nemusel chodiť za robotou kadiaľ tadiaľ po svete ako dnes
že Fico vyhrá budúce voľby a že bude vládnuť ďalšie štyri roky je viac ako isté. Pričiňujú sa o to Korčok, Šimečka, Grohling, Matovič , Majerksý a všetky tie progresívne štekajúce psice v parlemnte
určite nie, preto im vláda obmedzila výpomoc len na 120 dní
ak by sa poslancom parlamentu na tri roky zmrazili platy, to by bolo na mzdy lejárov a učiteľov
lebo demokracie je len vtedy, ak vládne pravica a pouliční bratislavskí vybliakavači
demokratickí tajtrlíci majú zo spravodlivého volebného systému , určeného pre celé Slovensko., nielen pre Bratislavu strach, Prečo?
Odporúčame