súhlas a preto sa to musí riešiť zákonom, aby to mal právny a legislatívne rámec
takéto báchorky by si už šíriť nemusel. Rusko nemá na to ani výzbroj, ani armádu. Rusko nerobilo svetového žandára, armádu a vojenskú výzbroj budovalo len pre obranu
Slováci mali Matoviča, Nemci majú Scholtza, keď odíde aj Nemci budú musieť konsolidovať ako konsolidujú Slováci
len tak ďalej, to sa vôbec ani Smer ani Hlas nemusia obávať poklesu preferencií
kľudne to môže byť aj z nejakej poľskej zdochliny? Poliaci to dokážu
alebo z kanca?
a čo ak je to zo psa?
na tej tlačovke boli sami vzdelaní, inteligentní Prešpuráci, akurát ani jeden nekypí rozumom
Korčok so Šimečkom mi pripomínajú známe postavy zo seriálu Českslovenskej televízie: jedne je Vrána a druhá Čumperlík
Korčok so Šimečkom sú ako známe postavy zo seriáli československej televízie. jeden Vrána a druhý Čumperlík
na pohreboch dychovka hrala pochod: tram tramtarata tram, tramatarata bum, bum bum...
tie bunkre, ktoré boli vybudovaná v 70tych a 80tych rokoch určite. Dôležitá je vzdialenosť od ohniska výbuchu, podľa toho o aký druh zbrane hromadného ničenia sa jedná, vo vzdialenosti 30 a viac km od ohnisk& výbuchu už nepôsobí tlaková vlna, len rádioaktívny spád
ono vlastne už len ten pojem " demokracia" bol tak zdeformovaný, že ho zneužívajú tí najväčší lumpi, lotri a grázli
zrejme keď sa tam nebojovalo za vlasť, ale za cisára pána a jeho rodinu
vyhrážanie by to bolo, ak by Korčok povedal: však počkajte, ja to poviem tatovi! Ten vám ukáže. A Korčok to tak nepovedal
s tou biedou slovenskej žurnalistiky má autor čistú a svätú pravdu, všetci tí moderátori môžu vesiť debatu tka akurát s Matovičom, Šimečkom, Grohlingom, Pročkom, Šípošom, Dubécim a všetkými poslakyňami za PS
autor má pravdu, ale smutné je, že hlúpemu nikdy nevysvetlíš, že je hlúpy
nemá priveľkú špáročku na hrudi?
Odporúčame