pamätám si veľmi dobre ako tvrdili, keď ho viezli na vozíku z operácie v Trenčíne, že sám spadol po operácii v kóme na schodoch, cez ktoré ho viezli
pamätám si veľmi dobre ako tvrdili, keď ho viezli na vozíku z operácie v Trenčíne, že sám spadol po operácii v kóme na schodoch, cez ktoré ho viezli
Holečková ako vždy pohlúpo balamuti
vidím, že ty si bol pri tom, takže všetko vieš , ešte k tomu dodám, že v dome mojej babky bol ubytovaný veliteľ nemeckej jendotky
tvrdý realita americkej demokracie v praxi
koho medveď zabije, nech to nahlási na operačné stredisko, prídu ochranári a urobia si čiarku
čo Danko zasial, to si žne
lenže bez Huliaka a jeho skupiny by SNS nebola v parlamente
veď Huliak už nie ej v SNS, už môžu v SNS prijímať čo chcú
teraz má v Budapešti zelený mužíček poslednú možnosť, aby dostal rozum a Ukrajinci aby už nehynuki vo vojne
Ukrajina ustupovať nebude, lebo ešte málo padlo ukrajinských chlapcov. Samozvaný fuhrer potrebuje aby ich padlo ešte viac
je to niečo podobné, ako tu na Pravde v jednom blogu autorka žartovnou formou tiež chválila Rómov, akí sú pracovití a pod., dokonca aj príspevky k tomu blogu boli písané viacmenej v žartovnom tóne, ale záhadne celý blog zmizol. Tak o čom tu debatujeme , či len Rómovia sú chránení médiami a dôchodcovia nie?
už so to tu párkrát zavesil, ale vždy mi to zmizlo, zrejme ako nežiadúce
zoznam osôb odvlečených fašistami do koncentrákov a škody, ktoré napáchali a ktoré podnes ich neuhradil:
- moji dvaja strýkovia boli odvlečení do koncentráku
- mojej starej mame fašisti vypálili bačoviská, aj s dobytkom , obytný dom, chlievy a maštale, humná plné sena a potravy ušetrili len 4 kone , ktoré ukradli a odišli na ních
je to niečo podobné, ako tu na Pravde v jednom blogu autorka žartovnou formou tiež chválila Rómov, akí sú pracovití a pod., dokonca aj príspevky k tomu blogu boli písané viacmenej v žartovnom tóne, ale záhadne celý blog zmizol. Tak o čom tu debatujeme , či len Rómovia sú chránení médiami a dôchodcovia nie?
je to niečo podobné, ako tu na Pravde v jednom blogu autorka žartovnou formou tiež chválila Rómov, akí sú pracovití a pod., dokonca aj príspevky k tomu blogu boli písané viacmenej v žartovnom tóne, ale záhadne celý blog zmizol. Tak o čom tu debatujeme , či len Rómovia sú chránení médiami a dôchodcovia nie?
je to niečo podobné, ako tu na Pravde v jednom blogu autorka žartovnou formou tiež chválila Rómov, akí sú pracovití a pod., dokonca aj príspevky k tomu blogu boli písané viacmenej v žartovnom tóne, ale záhadne celý blog zmizol. Tak o čom tu debatujeme , či len Rómovia sú chránení médiami a dôchodcovia nie?
ja sa domnievam, že skôr tie prášky potrebuješ ty
aj ty si z Bratislavy mládež?
keď som bol voľakedy na trhoch v Poľsku, chcel som si kúpiť klasickú šiltovku, ale všade mali len tieto tzv. americké. Keď som povedal, že takúto nechcem, chcem klasickú " leninovku", tak sa trhovec divil, že prečo nechcem, kedˇvšetci chcú americké, ja to, že preto, že Američania sú najhlupší národ na svetre a ja nie som Američan
Odporúčame