svetový žandár sa činí
nech sa tí kvázi ekonómovia pozrú na hospodárenie všetkých vlád od vzniku Slovenska. Aký bol stav štatnych fianancií, keď natupovali a keď odchádzali z vlády. Jedine ficové vlády konsolidovali verejné financie a pritom nič nepredali, žiadny majetok štááu v privatizácii
najmä pre seba, lebo mu ide o život, ten neskončí dobre
pre študentov bratislavského gymnázia
pani Leyenová veľmi dobre čo robí, prečo tak robí, lebo jej manžel z toho obrovsky bohatne
keď v Amerike prevláda v dôchodkom systéme III. pilier
tento úrad je tak potrebný ako pápežovo prirodzenie na rozmnožovanie populácie. Keby ho zrušili, to by sa konsolidovalo
ja nechodím k rakúskemu psychiatrovi a nemám od neho papier, že neručím za svoje konanie
musíš prepáčiť, ale s totálnymi hlupáčikmi sa nebavím, takúto hlúpučku otázku nepoloží ani Jožinko z V.B.
skutočne primitívna , nezodpovedná hlupáreň pre balamutenie hlúpych ľudí
nech si rozpočtoví balamuti pozrú stav financií všetkých vlád od Mečiara až podnes , ked´ nastupovali do vlády a keď končili vo vláde, to sú výsledné čísla, nie toto balamutenie národa. Pritom mečiarové vlády a dzurindové vlády privatizovali a tým rozpredávali štátny majetok. Jedine ficové vlády znížili schodok štátnych financií, že schodok bol vždy nižší keď odchádzali ako keď preberali vládu a pritom nikdy nič nerozredali ani nerozkradli
znížiť plat prezidentovi , poslancom a rôznym štátnym inštitúciám platy a hneď bude na 13. dôchodky
EÚ trpí a je vedená do záhuby pod geriatrickým spolkom senilných politikov v Bruseli
nosenie rúšok mohla nariadiť svojím rozhodnutím podľa ústavy a zákonov len bezpečnostná rada štátu., vedená premiérom a tá to neurobila, robil to miesto nej v rozpore so zákonom hlavný hygienik Mikas
tú vyhlášku vydal hlavný hygienik Mikas a ten nemal podľa zákona právo takéto vyhlášky vydávať bežným občanom SR, len právnickym subjektom
Odporúčame