krátko, stručne a veľmi výstižne
ja by som k tomu ešte pridal nejaký komentár odborníka na politiku Jožka Pročka, aby mali oba rovnakú úroveň
skutočne, politickú hodnotu to má nulitnú, akurát autorka rozvíja svoju fantáziu na progresivistický spôsob
aký je rozdiel medzi kremeľskou propagandou ruskej televízie a americkou propagandou úplne všetkých naších televízií?
odporúčal by som pánovi Visolajskému, ved´ VŠ vzdelanie má, nech si preštuduje zákon o tripartite a kolektívnom vyjednávaní a tam sa dozvie, že predseda LOZ nie partner pre jednanie s vládou, resp. s ministrom. , ale predseda KOZ Uhlerová, nech sa ráči so svojími požiadavkami obrátiť na pani Uhlerovú
ó mládež bratisiavská, tys držiteľkou progresívneho rána,
ty žiariš v diaľ , až Bruselu sťa cintulovský bič.
Akurát pre Slovensko obrovská si nehojná rana,
prídu voľby, progres sa rozplynie a nezostane z teba nič.
neo., ty budeš zrejme redaktorský, lebo si mi vymazal príspevok
to bol progresívny predvoj, budúci cintulovci
aj americké tajné služby na 17. novembra zneužili hlupe decká , vyburcovali ich do ulíc Praha s tým ani komunisti nebudú decká mlátiť, preto aj všetci pražskí disidenti ako na povel 17. novembra zmizli z Prahy
zavraždil v Prahe bezdôvodne desiatníka Šamtlavu zo Skalitého v okrese Čadca
článok nemá úroveň kultivovaného človeka minimálne na úrovni priemerného foxteriera
autor má pravdu, pritom európskí aj bruselskí politici minimálne o 10 rokov zaspali dobu , akurát sa vyhrievajú na výslní svojej totálnej bahennej neschopnosti, ktorou privádzajú Európu do hospodárskeho autu
ja tiež neočakávam, že bude niekto pozvaný z vrátnice slovenského parlamentu
a prečo by mal byť pozvaný na inauguráciu niekto z vlády?
ak by si mal minimálne inteligenciu priemerného foxteriéra by si pochopil, že sa v článku hovorí o porušovaní ústavných, základných ľudských práv a zákonov za matovičovlád
tých porušení zákonov, ústavy za matovičovlád je celá široká škála, ktoré zasiahli trestoprávne celý ekonomickospoločenský systém na Slovensku. Vinníci musia byť potrestaní
to pôjde do státisícov
ešte väčším problém pre Slovensko bude, keď bude musieť Slovenská republika odškodňovať nevinne zatvorených do kolúznej väzby čurillákmi a lipšicmi v dialektickej jednote s kajúcníkmi
a ešte príde aj na kajúcníkov a ich školiteľov a vychovávateľov
Odporúčame