nemám ten pocit, skôr sa mi zdá, že veľmi rozumne hodnotí súčasný stav europarlamentu, že má " gule" povedať, ž ekráľ je skutočne nahý
nemám ten pocit, skôr sa mi zdá, že veľmi rozumne hodnotí súčasný stav europarlamentu, že má " gule" povedať, ž ekráľ je skutočne nahý
dôkazom môjho tvrdenia je aj europoslankyňa za PS Lucia Yar, ktorá v dnešnej TV debate s Neveďalovou pôsobila nie ako Homo sapiens ale ako nevedomá hlúpa, pečená hus. A taká istá bola aj poslankyňa NR SR za SaSku Marcinková . A takého vymleté mozgy majú úplne všetky opozičné poslankyne, bez udania veku
tvoja /ne/bystrá hlavička nezaregistrovala, že je reč o europoslancoch, tak zrejme ítečkári nemajú možnosť využiť svoje vzdelania a schopnosti
tragédiou celého prípadu je skutočnosť, že nad touto zločineckou mafiou držala ochrannú ruku prezidentka SR
aj v prípade Santusovej čurilláci, Hamran aj Mikulec porušili zákon
preto bol použitý paragraf 363, lebo nikdy k žiadnemu súdnemu procesu nedošlo, akurát ich držali bezdôvodne vo väzbe a týrali ich, niektorých utýrali k smrti
a čo vtedy, ak na sväté prijímanie bez svätej spovedi ide opäť kresťan, ktorý viditeľne predtým zhrešil? Ako riešiť takýto stav?
zrejme zelený mužíček si už nahonobil na svojich zahraničný účtoch utešené množstvo peňazí,tak už môže prísť aj mier
tiež si myslím, že nemá význam komentovať opozičných poslancov a europarlamente, skôr budú Slovensku na škodu ako na úžitok
vždy budú mladí, vždy bude platiť mladý človek, hlúpy človek, takže sotva sa niečo zmení
ty si počítal len jedného slona, ale všetky mraveniská existujúce v Európe
brali by vážne, ak by sa na tom nepriživovali rôzní doslova hlúpí a neschopní balamuti a balamutky, s ktorými máme na Slovensko veľmi bohaté skúsenosti
to je jasné, že nezvolia, dokonca ani nenavrhnú Blahu, či niektorého maďarského alebo opozičného francúzskeho či českého poslanca. Zvolia len poslušných, ktorí ovládajú jedinú rétoriku a to: vykonám
však už koalícia schválila nové prísnejšie zákony pre Ukrajincov na Slovensku , už tu nebudú mať zlatú baňu
je to normálne, však je prezidentom všetkých Slovákov, čo u Čaputovej nemožno vyzdvihnúť
autorka článku zabudla na najdôležitejšiu vec, že ako batoľa sa pocikával do plienok. Hanba jej. To má byť úroveň novinára? Skôr žiaka materskej škôlky
najvyšší čas
Odporúčame