lebo bol nepracujúci inteligent - disident, to mu vynášalo viac, akurát teraz nemá nárok na dôchodok
lebo bol nepracujúci inteligent - disident, to mu vynášalo viac, akurát teraz nemá nárok na dôchodok
ja si ho pamätám, ponúkali mu robotu robotníka, odmietol
keď taký Buday či Dientsbier mohli ako disidenti robiť kotolníkov prečo sa roboty nechytil aj tento?
teraz má Smer tlačovku a debilná novinárka už položila debilnú otázku. Chce meno konkrétneho opozičného poslanca a akým spôsobom udával , resp. žaloval v Bruseli, dôkaz
tragédiou je, že svetové spoločenstvo, dokonca aj europské vyžaduje tvrdé klimatické kritériá od mravcov, nie od slonov. Pritom tí sloni znečisťujú to životné prostredie najviac
lenže Nemci sú proti. Prečo asi?
a to si myslíš, že to je tak jednoduché vystúpi, že stačí len šibnúť prútikom?
ja sa domnievam, že čoskoro na vlastnú cestu podloženú rozumom a nie šialeným Bruselom sa vydá aj Rakúsko, na budúci rok po voľbách aj Česko, vznikne nová V 4 bez Poľska, k týmto krajinám V 4 sa pridajú aj západné antibruselské stany v europarlamente a určite budú mať väčšinu a v Európe nastane nový skutočný demokratický poriadok, ža EÚ nebude poslušným vazalom USA , ale jeho ekonomickým súperom
po tej ruskej mňamke, invermektínu pre kone a bromhexínu s vodkou by určite nezomrelo toľko ľudí aj neostalo mrzákmi ako po čaputovej slobode
Orbán je v nemilosti, lebo vystrel pred Bruselom chrbát a to sa neodpúšťa. Bol v Kyjeve žiadať Zelenského žiadať základné ľudské a ústavné práve, práva na jazyk slobodu slova a používanie rodného jazyka maďarskej menšiny na Ukrajine, bol žiadať Putina o lacný plyna ropu, bol v Čína dojednať výstavbu novej fabriky v Maďarsku na výrobu batérií do elektromobilov, ale to sa mu Bruselom trpieť nebude, lebo krajiny bývalého východného bloku majú podľa názorov Bruselu byť len poslušní a nesvojprávní vazali západu
ja poznám veľa takých, ktorí si veselo chodili po kopcoch, dali si dobrovoľnopovinného Pfizera a dnes už po kopcoch nechodia
Brusel má dvojaký meter , Iný na Orbana a Fica a iný na ostatné krajiny EÚ . Chráň Boh, aby niečo porušili Orbán alebo Fico, tak si porušenie vymyslia a nasledujú tvrdé sankcie, ale iným blahosklonne tolerujú všteky prešľapy
veď takým persónam ako Šimečka, Wiezik, Hojsík, Grohling, to sú ľudia, ktorí nie sú schopní viesť ani traktor, tobôž nie manažovať nejaký veľký organizačný celok. Akurát , že už dnes nebeží platená funkcia disident, jedine tam by s a uplatnili
aj za včerajšiu schôdzu kvôli novleizácii novelizácie môžu kolaboranti a udavači lobbujúci v Bruseli. Žeby to boli progresívci , Šimečka a spol. s.r.o.?
Brusel má dvojaký meter , Iný na Orbana a Fica a iný na ostatné krajiny EÚ . Chráň Boh, aby niečo porušili Orbán alebo Fico, tak si porušenie vymyslia a nasledujú tvrdé sankcie, ale iným blahosklonne tolerujú všetky prešľapy
nič nebolo sprznené, akurát notorickí kolaboranti a udavači lobbovali
ale vystihol to presne
Brusel má dvojaký meter , Iný na Orbana a Fica a iný na ostatné krajiny EÚ . Chráň Boh, aby niečo porušili Orbán alebo Fico, tak si porušenie vymyslia a nasledujú tvrdé sankcie, ale iným blahosklonne tolerujú všetky prešľapy
Odporúčame