taký Šimečka by svojimi schopnosťami za komunistov mohol robiť akurát vrátnika alebo kamelota alebo aby sa mal dobre a nič nerobil disidenta
taký Šimečka by svojimi schopnosťami za komunistov mohol robiť akurát vrátnika alebo kamelota alebo aby sa mal dobre a nič nerobil disidenta
ale malo to výhodu, že do parlamentu boli posielaní len preverení a schopní ľudia, ktorí v živote a v práci niečo dokázali, žiadní zlodeji, podvodníci, klamári a už vôbec nie šialení blázmi
ak niekmou priniesol beztrestnosť, tak jedine Matovičovi, Krajčímu, Kolíkovej, Mikulcovi, Lipšicovi, Hegerovi, Naďovi a ďalším exotom, porušujúcim ústavu a zákony
treba v zahraničí Slovákov na vytieranie holých zadkov seniorom a seniorkám. Preto sú tam veľmi žiadaní. Dokonca aj v Británii na bitúnkoch porážať dobytok. Či v Nemecku drieť na stavbách. Samé práce s vysokou pridanou hodnotou
ústavný súd svojim výrokom zachránil pred spravodlivým trestom kajúcníkov, ale nezachránil lipšicov a čurillákov, aj na tých príde, tých ešte čakajú spravcodlivé tresty
aj tebe sa zrejme zadrhol ten šimečkov naviják v hrdle
pre úraz hlavy
Šimečka by na vojne nikdy nebol, tatko by mu vybavil modrú knižku
dnes na tlačovke progresívci pôsobili ako trápní bezduchí primitívi. To, čo predevádzali bol odkaz ich bezduchým voličom, ktorí im na tie ich primitívne hloby skáču a žerú to aj s navijákom. Ale my ostatní vieme čítať aj písať, nás neoklamú
veď to úplne všetci Slováci vedia, kto opäť kolaboroval a škodil Slovensku a toto je výsledok. Je to PS.
zločincov z minulej vlády oslobodil ústavný súd
Šimečka, Matovič, Kolíková, Sulík, Grohling a ďalší nebudú mať toľko slušnosti, cti a charakteru aby sa im ospravedlnili za to, že ich xkrát urážali a nazvali zločincami
a hlupáci vlastným zoberú a jemu dávajú
a hlúpí dávajú
a dajte a dajte a stále len dávajte, všetko je málo, tento zloduch nič iného nevie
Šimečka balamutil, ten abonent Teplátrne Jurík tiež balamutil a balamutiace boli aj otázky troch novináriek, že poslucháč sa nič konkrétne nezdovedel o čo konkrétne ide
títo bruselskí pašalici si ani neuvedomujú, že svojou neschopnosťou a vazalskou americkou politikou pomaly ale isto pripravujú pád a rozvrat únie
ajajajaj, tak toto všetko povystrájali na Slovensku lipšici a čurilláci
Odporúčame