nedáme Ukrajine, ani Ukrajincom, ale dáme naším a nebude v rozpočte schodok
nedáme Ukrajine, ani Ukrajincom, ale dáme naším a nebude v rozpočte schodok
v Bruseli progresívní fašisti už majú strach, že Slovensko 13. dôchodkami rozkráda eurofondy, čo napomáhajú balamutenie Bruselu naší progresívci
veľkým prínosm súdnej rady je fakt , že konečne bude právne funkčná, že navždy skončil mazakizmus
politologovia je rovnaký druh ako novinári. Koho chleba ješ, toho pieseň spievaj. A naši politlogovia spievajú skutočne krásne, ani Hitler so Zelenským by sa za nich nehanbili
tá realita je ešte horšia , zákernejšia ako opisuje autor
skutočne úbohé. Jak ríkali naše starenka, za francjozefa by dostala pjetku
a najmä tá progresívna drzá , štekavá hlupaňa, ktorá včera bola na TA 3
dnes po tom všetkom, čo sa vo svete, najmä na Slovensku robí, to slovo je toxické, doslova hraničí s lotrovstvom a páchaním trestných činov
stalbertko, ak by si bol právne vedomý, tak by si vedel, že berú plný plat
veď Amicí sú veční osloboditelia, oni oslobodili Ukrajinu majdanom / alebo zasiali semeno vojny/
pointu článku sme všetci , ktorí máme inteligenciu minimálne priemerného foxteriéra pochopili
Zelenskémi už nemožno veriť ani to, že má pravidelnú stolicu
pláva na realite podloženou banderovsko fašistickou propagandou
pánboh zaplať tejto sociálnej vláde za to, že si dôchodcovia ako ľudia budú môcť urobiť štastlivé a veselé socialistické Vianoce
kdeže len zmizol blog o mečiarovej privatizácii? Je nenávratne preč.
tiež si myslím, že nepôjde, lebo ešte stále platí : lebo naši - sudovské mafie ešte neprešli personálnymi výmenami
Odporúčame