tak na Ghanama by to vyslovilo najmenej 50 % Slovákov
tak na Ghanama by to vyslovilo najmenej 50 % Slovákov
oni nezomreli pre pandémiu, ale pre neschopnosť matovičovlády riešiť situáciu s kovidom
Vilko mohutný súhlas. Ked´ pán Boh stvoril aj zlodejov, podvodníkov, klamárov, hoaxárov a na Slovensku dokonca aj vyškolených kajúcníkov a tiež sú to tvory božie
keď Verona je šľahnutá, nedá sa jej veriť ani slovíčko
nerozumiem tomu, ako ju mohol uvádzať do majetkového priznania za rok 2022, keď ešte nebol poslancom parlamentu. Poslancom ja až od októbra 2023
a za vyše roka nevinné strávenie v base to bude pekný balík peńazí
zdá sa , že už začne účinkovať lexčurillaci a lexlipšici. Dočkajú sa zaslúženej odplaty, za tie svinstvá, ktoré páchali, nad ktorými držala ochrannú ruku aj samotná Čaputová. Ako sa vyjadril na TB Gašpar bude nasledovať na vyšetrovateľa NAKA Konečného a prokurátora ŠP Špirka žiadosť na SR o právne a finančné zadosťučinenie
už nebudú krikľúni zo SaSky , Oľajno , PS a médiá púšťať do éteru hoaxy o obvinených a trestne stíhaných smerákoch
či nebol v rušni skrytý samotný Fiala? Aby vybabral so Slovákmi a s Ficom
ten zákon sa nemal volať lexatentár, ale lexprogresívny Cintula
a tá hus pečené opäť drísta hlúposti, ako celý život
hlupáci a farizeji z kDH nech najskôr absolvujú právnické minimum, lebo s tým podaním na ústavný súd s lexatentátom sa len zbytočne hovadia
Gábor Grendel, má toho veľa za ušami, keď robil Lipšicovi telefonistu a nahrávača ficovho a sadikiho hlasu v nahrávkach, ktoré nešiel Lipšic " na stole"
teraz má Smer tlačovku a Tibor Gašpar hovoril že bol úplne oslobodený od všetkých bodov obžaloby, ktoré naňho vykonštruovali vyšterovateľ NAKA Konečný a špeciálny prokurátor Šurek konali nezákonne, preto ide Gašpar požadovať právnu satisfakciu. To bude riadna pálka za takú dlhú dobu sedieť nevinne v vo vyšetrovacej väzba. A tých nevinne držaných vo väzbe zásluhou a nežiadúcou iniciatívou čurillákov lipšicov bude oveľa viac.
kuriozitou, či skôr tragédiou je, že ten istý trestný čin ako Kiska spáchal aj Bašternák a ten musel sedieť natvrdo a Kiska dostal len podmienku
ústavný súd ich všetkých oslobodil a konštatoval, že lipšici,čurilláci a aj sudcovia porušili ústavu aj zákony
vymeň si gate, máš ich ostriekané od suchých detí....
ja sa domnievam, že autor si omylom odskočil do Pravdy. Zrejme je už cvičený z novín ako SME a Denník N, či Aktuality
Odporúčame