Pročko patrí medzi parlamentných hlupákov, zrejme má na to aj certifikát. Taký sa objaví raz za sto rokov
Pročko patrí medzi parlamentných hlupákov, zrejme má na to aj certifikát. Taký sa objaví raz za sto rokov
nevedomí budú sú spasení, ty prídeš zaživa do neba. Prečo potom Amíci si prenajali od Klausa Tatru Kopřivnice a priviedli ju do krachu, lebo konkurencia a svetové technické unikáty v podvozkových častiach T 815 si odkúpili a už to je duševný majetok USA a nie Tatry. Zeman ich síce vyhnal, ale Tatra už bola v krachu. Bol navrhnutý a vyrobený nový model T 700 aj boli zhotovené 2 ks nové sanitky a skúšali ich na podvozku T 613, ktoré mali vyrábať TAZ Trnava
zrejme pokiaľ bude vládnuť Fico
rozhodujúce sú podľa vyhlášky svetlá, nie závory
stalbert, nože si rozpomeň, prečo išiel premiér Matovič do Francúzska s nasoleným zadkom za Macronom kvôli " počiatkovej vile" ?
blbeček jeden klamársky
ale už badať počiatky besnoty u niektorých poslankýň aj poslancov PS, SaS a oľajno
Fico aj Pellegríni sú zárukou toho, že progresívci - US army s.r.o. and l.t.d. nebudú mať šancu najmenej dve volebné obdobia vyhrať voľby a tak nebudú vládnuť . Akurát hrozí riziko, že progresívci a celá opozícia vyburcujú v uliciach ďalšieho vraha, ktorý im siahne na život
viď Matovič......
značku zachrániť nedokázal, lebo prišla nežná, novembrová......
zo strategického i hospodársko-mobilizačného hladiska ja veľmi rozumné, aby atómové elektrárne vlastnil štát. Len hlúpy sa nevie učiť na vlastných chybách a do ich do rúk súkromníkom
Amíci si mädlia spokojne ruky, lebo všetko ide podľa ich plánu, hlupák ktorého si našli a ktorého aaltia bojuje za ních proti Rusku
tam chovali Rusi prasiatka pre výživu svojich občanov na Kryme a v Donbase
hlavným problémom železníc SR sú dôsledky miklošovej privatizácie železníc, ktorý tohto " zamestnaneckého obra" rozdelil na tri spoločnosti. Dve ziskové, ktoré prinášali zisky predal a tretiu, ktorá mala na starosti údržbu tratí, nádraží a všetkého čo súviselo s výdajmi ponechal štátu. Niečo podobné ako urobil Zajac so zdravotníctvom. Potom niet sa čo diviť, že nie sú peniaze na obnovu tratí nádraží a všetkého čo súvisí s prevádzkou železničnej dopravy
ako je potom možné, že po uvedenej koľaji išiel pred týmto rýchlikom normálny linkový osobný vlak
a zabudol si na krymskú vojnu Ruska s červenokabátnikmi
Nakoľko oplotená embassy má po nástupe novej vlády a nového prezidenta obmedzené možnosti šírenia svojej propagandy a amerických móresov a diktátu, tak nám sme posielajú svoju propagandu v Rádii slobodná Európa
podľa Helsinského dohovoru z roku 1982, ktorý podpísali temer všetky krajiny sveta Rádio slobodná Európa nebolo uznané ako šíriteľ objektívnych informácií, ale ako šíriteľ propagandy a preto mohlo byť rušené orgánmi ČSSR. Ktoré stanice nemohli byť rušené, boli Hlas Ameriky, Londýn a Vatikán. Týmto bolo v Helsinkách uznané objektívne spravodajstvo
Odporúčame