holt to je tá demorkacia po americky
keď jedne český občan kritizoval Ukrajinu a Zelenského nebol to vtedy jeho súkromný názor, ale zatvorili ho do basy nepdomienečne
v prípade zmietnutia referenda zo stola o predčasných voľbách konal veľmi rýchlo a dokonca možno aj porušil ústavu a to sa nepatrí v právnom štáte
to nie je ústavný súd, to je fiačanovo advokátske kolégium. Sporné je pozastavenia niektorých ustanovení ešte pred ich platnpsťou
Ústavný súd pozastavil účinnosť novely Trestného zákona,
táto veta z právneho hľadiska nie je úplne pravdiá, autorka ňou zavádza
ďalšia zlodejina okrádajúca štát a verejné zdravotníctvo bol vznik súkromných zdravotných poisťovní
a jeho pokračovateľ bol Uhliarik, ktorý zrušil infekčné oddelenia , čo sa počas kovidu prejavilo ako obrovský nedostatok
veď už Amíci pomáhajú Ukrajine, americkí vojaci už odpaľujú riadené strely na ruské pozície
ale malo to výhodu, že kandidáti prechádzali sitom, takže šialení blázni, totální nevedomci . neschopáci a balamuti rôzného druhu nemali šancu ako je to dnes.
v PO kraji žije síce najviac voličov, ale je najmenšia volebná účasť a dalo by sa porovnávať rôznými objektívnymi i subjektívnymi kritériami , nezáleží počet voličov , koľko ktorého kandidáta zvolilo , ale pomerné zastúpenie jednotlivých regónov
ale najmä čitateľov a vidno, že mu to darí, skáču mu na to
a štát nestihal ani vlani vo februári 2023, keď som menil nový občiansky aj vodičsky preukaz , ale o tom zrejme nevedomí progresívní pajtáši ani netušia, ale veľkohubo mudrujú
najväčším problémom pre opozíciu bola skutočnosť , ak by bolo viac obvodov, že by vypadli volebné vlaky " do Kútú" pre matovičov, šimečkárov a čaputov.
život v "demokraciiI" nás naučil, že nikdy žiadna kvázi odborná debata nie je možné. Existuje len stranícke vyvracanie a škodenie všetkému prospešnému pre Slovensko čo koalícia navrhne
tiež si myslím, že v súčasných podmienkach by bolo ideálnych 8 obvodov
a potom debatovať sa dá, ale len s takým, ktorý má rozum
Odporúčame