preto som si zobral za ženu Slovensku, lebo sú najlepšie "gazdinky" na svete, ale to nie je urážka Sloveniek, to je ich chvála
preto som si zobral za ženu Slovensku, lebo sú najlepšie "gazdinky" na svete, ale to nie je urážka Sloveniek, to je ich chvála
ak to takto hodnotíme, tak Češky boli vždy emancipovanejšie. Chlap dostal už pri prvom stretnutí, ale so Slovenkou nie
ked Amíci stoj čo stoj potrebujú tú vojnu Ruskom, ale nie na ich území a nie s ich vojakmi
slniečkári robia bordel u v uliciach a nabádajú a cvičia budúcich vrahov koalície
ak by bola Čaputová to by mal aj ústavný súd robotu a možno by pozastavil jeho platnosť, že je v rozpore s ústavou . Už máme svoje skúsenosti a poznatky, preto sme volili súčasnú koalíciu
tragédiou nerozumu a bludárstvá opozície je skutočnosť, že každý zákon koalície, dokonca ak by bol aj kadibúdkach je pre ňu protiústavný a v rozpore s ústavou. A takáto bola celých päť rokov aj Čaputová. Zrejme mala dojem, že len ona môže porušovať ústavu
mementálnu koalíciu Slovávci volili preto, že už nechceli žiť vo fašistickom štáte
že Macron nemal rozum a robil v politike temer detské kopance ja predsa každému známe
budú sa na Slovensku zemiaky opäť pestovať, až keď poľovníci vystrieľajú divé svine a raticovú zver
enem mauačané uopatu buato hádžu a ne písek
lebo svetoví adepti na porážku sa zastrešujú malými krajinami v myšlienke, že nás obetujú a oni prežijú. Neprežijú tiež
takéto niečo sa v celej Európe mimo Švédska nestalo a stalo sa to hneď po tom, ako sa po americky vyškolení progresívci objavili v slovenskej politike
ešte šťastie, že o tom rozhoduje väčšina v parlamente, nie v Bratislave pouliční vykoľajenci
z teba bude určite nejaký novinársky alebo mediálny v Amerike vyštudovaný bacalár, jedného tu už na Slovensku máme a jediný "úspech", ktorý dosiahol, že vyburcoval vraha k ficovej vražde. A ty môžeš pokračovať v jeho šľapajách
vidno, že sú tu rozsievači vrahovho semena
Kaliňák je zastupujúci premiér a nebude sa baviť o zdravotnom stave Fica s pridruženými príslušníkmi ficovho vraha
a preto si Fico zaslúži zaslúžený premiérsky dôchodok
pálenka, blbeček, odkiaľ berieš tú drzosť a vkladáš mi do úst slová, ktoré som nevyriekol. Vždy som hovoril, že v roku 2025, keď nastúpi Trump do úradu prezidenta, vojna na Ukrajine skončí
Odporúčame