keď sme už dosiahli taký vysoký stupeň americkej demokracie, že už je dva roky normálne ak vláda, parlament, prezidentka, ústavný súd, hlavný hygienik, špeciální prokurátori porušujú svorne ústavu SR ak zákony SR
keď sme už dosiahli taký vysoký stupeň americkej demokracie, že už je dva roky normálne ak vláda, parlament, prezidentka, ústavný súd, hlavný hygienik, špeciální prokurátori porušujú svorne ústavu SR ak zákony SR
domnievam sa, že autorka "zaťala" fest mimo, že mieša jablká s vlasovými hnidami, čo sa týka reštitúcií a privatizácie
vidím, že máš chuť zahrať si stolný americký hockey na jednu bránku, že si na to preborník
nemáš chuť zahrať si stolný hockey na jednu bránku, vidím, že si na to preborník
gaunerstvo, korupcia , mafiánstvo, aké sa rozmohli v polícii, špeciálnej prokuratúre a súdoch Československo a Slovensko nepamätajú od roku 1918, kedy vznikla ČSR, až od roku 2020
u nás fungovala od vojny textilná fabrika , bývalá Slovenska a už od roku 2020 je zatvorená, lebo sankcie voči Rusku. Všetok výrobný program išiel do Ruska na export
nik z vlády nemá odvahu sa chlapsky priznať, že to všetko sankcie majú na svedomí a sankcie vyhlásila na Slovensko naša vláda. Maximálne sa zbabelo zmôžu, že to Putin alebo vojna na Ukrajine
Stoltenberg je nesvojprávny bidenov blbec
Igorko drží Riška pevne " za gule" a Riško vrieska bolesťou a Igorko pučí ešte viac, lebo vie, že môže, že Riško bude trpieť a nepovie dosť a nestrelí mu jednu, preto Igorko pučí a pučí a Riško trpí a trpí a trpieť bude
(3) Lesné cesty je oprávnený využívať každý po dohode s ich vlastníkom, správcom alebo so združením podľa § 51 ods. 2 o čase a spôsobe využívania lesných ciest a o výške a spôsobe úhrady za ich využívanie. Ak sa nedosiahne dohoda a osoba ich potrebuje na hospodárenie v lesoch alebo na zabezpečovanie starostlivosti o dotknuté územie a o stavby a zariadenia na tomto území, o čase a spôsobe využívania lesných ciest a o výške alebo spôsobe úhrady za využívanie lesných ciest rozhoduje súd.34)
najlepšie vie Matovič, kto je zlodej, kto spáchal trestný či a koho treba zatvoriť do basy a podľa toho dáva príkazy
a to keď sedel Havel v base, varili mu kávu, mal písací stroj a mohol si písať svoje disidentské články
podľa pandemických plánov sa pred vstupom do zdravotníckych zariadení a nemocníc majú zriadiť triediace pracoviská a oddeľovať nakazených od nenakazených a nakazených nevpúšťať dnu, ale poslať na infektologické pracovisko. A toto sa nikde na Slovensku nestalo, každý si chodil ako chcel, kam chcel a vírus sa veselo šíril hlava , nehlava, na pacientov, zdravotnícky personál a celý systém preto skolaboval
konečne niekto chce povedať STOP fašistickému extrémizmu a totalite
Fašistická diktatúra sa nenápadne vkráda aj k nám, tak nám treba.Zvolili sme si to sami
pandemické plány sa odjakživa nachádzali úrade vlády aj na každom ministerstve, len ich vytiahnúť z trezoru a realizovať. Napríklad Pellegríni ich okamžite zrealizoval. Prišiel Matovič a nastala celonárodná matovičomikasokatastrofa
všetko začalo tým, že táto neschopná vláda nebola vôbec schopná zavádzať do reálu pandemické plány, aby uchránila nemocnice i zdravotnícky personál a zdravotnícke zariadenia pred vírusom, aby mohli fungovať a normálnom režime, aby sa medzi sebou hromadne nemiešali nakazení s nenakazenými
táto vláda bude dlhé desaťročia ako monument totálnej neschopnosti pre výstrahu ostatným vládam, ktoré prídu po nej
a Lúčanský už nepovie, ale Bodor ešte môže povedať, žije a je na slobode
Odporúčame