od roku1968 do roku 1989 som tfrdil, že to bola okupácia, v roku 1989 sme zmenil názor, že to bola od Brežneva obrovská politická predvídavosť
od roku1968 do roku 1989 som tfrdil, že to bola okupácia, v roku 1989 sme zmenil názor, že to bola od Brežneva obrovská politická predvídavosť
po voľbách žiadne rozpory medzi Hlasom a Smerom nebudú. Fico ah Pellegríni majú dosť svojho rozumu na to, aby vedeli sa podriadiť záujmom tohto štátu, jeho občanom, aby potlačili svoje vlastné egá v prospech služby občanom a tiež aby zastavili rozkrádanie tohto štátu a nastolili konečne právny štát a spravodlivosť, zrušili cenzúru, nastolili slobodu slova
Svoboda sa vtedy zachoval ako rozvážny, múdry a prezieravý politik, zelený mužíček sa zychoval ako vojnový zločinec
akurát vtedy v 68. male múdru a rozumnú vládu a prezidenta, ktorí zachránili čo sa dalo, Ukrajina má šialeného blázna , ktorému sú životy, zdravie a bytie Ukrajincov ukradnuté
okupantov z východu vystriedali okupanti zo západu s tým rozteielo, že ruské vojská si to platili sami zo svojho, týchto tu teraz musíme živiť my
vyzývať a púšťať do sveta bučorákoviny má právo akurát Zelenskyj a Biden, ruský veľvyslanec nikdy. Tomu sa to tolerovať nebude
Matovič, súc si vedomý toho, že " Suík povalil vládu" toho drzo a grázelsky zneužil a urobil so zo Sulíka fackovacieho panáka, ktorého fackoval ostošesť, sprava doľava a naopak a Sulík držal ako hlúpy dvere a nechaval sa fackovať a Matovič tých faciek pridával a Sulík opäť hlúpo držal. Chlapi, ale najmä múdrí a rozumní chlapi sa správajú úplne inak. Títo sa s právajú ako múdrosráči.
pre pána Hegera žiadna energetická kríza ani žiadne zdražovanie neexistuje. To je ruská propaganda. On si krásne žije, tak prečo sa znepokojovať?
Matovič, súc si vedomý toho, že " Sulík povalil vládu" toho drzo a grázelsky zneužil a urobil so zo Sulíka fackovacieho panáka, ktorého fackoval ostošesť, sprava doľava a naopak a Sulík držal ako hlúpy dvere a nechaval sa fackovať a Matovič tých faciek pridával a Sulík opäť hlúpo držal. Chlapi, ale najmä múdrí a rozumní chlapi sa správajú úplne inak. Títo sa s právajú ako múdrosráči.
Šeliga, najväčší slušák zo všetkých bratislavských slušákov, ak by skutočným slušákom bol, by sa na ten zlodejsky a podvodnícky bordel pozerať nemohol a okamžite by odišiel z koalície. Ale že sa drží lumpov, asi tiež k ním patrí
ale opäť hľadala nejaký omotaný gábeľ
tragédiou Slovenska ale je, že hlúpí voliči aj tak nikdy nezmúdrejú a opäť sa dajú zmagoriť hlúpymi rečičkami a opäť zavolia ako zavolili - hlúpo
bol to trápny pohľad teraz na tlačovke na tých oľajnáckych šašov , to nie je vláda, to sú šašovia. Premiér nebol schopný vyjadriť aké by bolo riešenie krízy a smerovanie slovenskej ekonomiky, ktoré hlavné piliere by mala vláda udržať. Boli to len také bezpohlavné rečičky, neschopných cirkusákov a jediné, čo dokázal pán premiér vyjadriť bolo, že všetko budem smerovať k tomu , že nechcú vládu mafiánov
ako Zelenskyj ničí Ukrajinu, tak vláda ničí ekonomicky Slovensko
ja si myslím, že sa vláda dopustila, ekonomicky. Akurát s tým rozdielom že tu nemáme prezidentsky systém ako na Ukrajine
zlatí Rusi v68. Tí si všetko platili sami až pokiaľ neodišli, nevyžierali Československo ako teraz títo
hlúposť a hlúpi ľudia svetu a jednotlivým štátom vládnu, vidíme to v USA, celej Eú a dokonca aj v samotnom Bruseli. Rozumu nikde niet
Slovensko domordovala táto vláda,úplne všetky odvetia tak, že sa to ani spisovne
slušne ,slovne nedá vyjadriť. Ak použijem výrazy domordovala, zničila,
poškodila, nevyjadrim to výstižne. Táto vláda úplne všetko do.d.r,ba.la
, že to už nik nenapraví, ani nedá dohromady
autorovi SUPER. Skutočne tomuto článku nemožno nič vytknúť
prečo nechcú povoliť soudruzi z Pravdy diskusiu k Lengvarskému. Čoho sa boja. Skutočnej pravdy? Demokracie? Zrejme demokracia ja akurát každé štyri roky si zavoliť
Odporúčame