zelený mužík mal byť už dávno pred haagskym tribunálom za genocídu ukrajinského národa
zelený mužík mal byť už dávno pred haagskym tribunálom za genocídu ukrajinského národa
to sú už len detaily, ktoré si rozumný človek upraví vo svojom mozgu pri čítaní. Domnievam sa, že autor veľmi stručne, temer heslovite, ale pravdivo vysvetlil podstatu celého problému , platné podľa záverov a dohôd veľmocí po II. svetovej vojne
konečne dostal miesto aj autor s veľmi rozumným, politicky a ideologicky nezaťaženým, priam s vedeckým ponímaním tejto časti histórie Českolovenska. Slová autora svedčia o jeho hlbokom poznaní skutočností politiky nielen v Československu, RVHP, ale i vo svete
je veľa tých , v ktorých československá armáda a civilná obrana bola svetová špička, veľa vecí, ktoré mala armáda, o ktorých Amici vo svojej šovinistickej nadutosti ani len netušili, ze také niečo máme. Českoslovenké vojsko dokázalo , že je svetová jednička v tomto obore vo vojne v Kuvajte v roku 1992 v Púštnej búrke, po čom Saudská Arábia vyhlásila výberové konanie na niekoľko milionov ochranných masiek pre civilné obyvateľstvo a vyhrali výberové konanie československé civilné ochranné masky CM 4.
veď ich idú súdiť za zločiny proti ľudskosti, že držali v zajatí nasilu v podzemí civilov a nechali ich zbombardovať aj s banderovcami a cudzími bojovníkmi, pardón , poradcami.
akurát v 68. roku je podpísaný pod listinou Biľak a v roku 2022 Čaputová, Naď a Korčok
doplním k tej Markíze a Expresu: a volí Matoviča a Čaputovú
aký je rozdiel medzi Biľakom v 68. a medzi Naďom, Korčokom a Čaputovou dnes?
jasné, treba prekryť neschopnosť pánov ministrov, tak tu bude americká fašistická propaganda oblbovať národ 68 rokom, lebo 68. rok a Brežnev môže za to, množsvo ľudí prišlo v dôsledku sankcií o robobu, že dôchodcovia a málo príjmové skupiny zaestnaných nemôžu vyžiť a prežiť, lebo obrovská dražoba, aká od roku 1918 tu nebola. Ľuďom môžu byť nejaké ruské tanky v 68, ukradnuté, ľudia potrebujú žiť.,mať čo jesť, v zime sedieť v teple, aby im v príprade potreby bola poskytnutá primeraná zdravotná starostlivosť, ale najmä dostupnosť liekov
páni ministri, pán premiér aj pani prezidentka , ale najmä novinári sa domnievajú že občania sú stádo negramotných volov, žerúcich trávu a seno. To možno, ale akurát matovičovoliči a čaputovoliči, my ostatní vieme čítať aj písať
dnes to tu máme cvičených gymnastov v amerických a nemeckých v oblečení prebysteriánov
aký je rozdiel medzi Biľakom v r. 68. a Naďom, Korčokom a Čaputovou v r. 2022?
pánečku, ale keď ti taká blíženkyňa zamastí....sa olizuješ aj za ušami
úplne stačí na to inteligencie priemerného foxteriéra aby človek pochopil, čo chcel autor vyjadriť
psíčkari sú ešte väčší nespoločenskí a nevychovaní heislitsi ako fajčiari
Karolko, vidno, že na Slovensko ešte žijú nielen podvodníci a zlodeji , ale aj charaktery s rozumom v hlave
Korčok s Nadom sa zachovali v roku 2022 rovnako ako Biľak v roku 1968
Odporúčame