""""""""&q uot;"""Platí totiž zásada, že prejavy predsedu sa strane pričítavajú automaticky.""""""&q uot;"""""""
tak úto gebuzínu môžu pustiť do éteru len polovzdelaný novinár
""""""""&q uot;"""Platí totiž zásada, že prejavy predsedu sa strane pričítavajú automaticky.""""""&q uot;"""""""
tak úto gebuzínu môžu pustiť do éteru len polovzdelaný novinár
ak by to platilo na všetkých rovnako, to by všetci oľajnáci mali sedieť v base a to ich kapsárske združenie malo byť rozpustené
v Turzovka nie sú ľudia hlupáci, lebo tu voľby vyhral Fico, žiadni čaputi, matoviči a sulíci
domnievam sa, že sa nedá porovnávať situácia za radičovej vlády a teraz. Vtedy išlo o povalenie celej vlády, teraz len o odchod Matoviča z vlády a to je veľký rozdiel. Matovič nie je vláda,je to len neschopný diletant a grázel vo vláde
Zelenskyj a Matovič, nie je tu podobnosť čiste náhodná? Ako sa dostali k moci,aj rovnaká diagnóza.
a pokiaľ spravodlivosť v tomto štáte bude stáť na kajúcníkoch a ich školiteľoch a riadičov, nikdy Slovensko právnym štátom nebude, bude len vždy štátom fašistickým
keď kajúcnici sú služobníci lipšicovi a mikulcovi
pokiaľ tu bude táto vláda , len fašizmus a diktatúra sa to vzmáhať budú ako v Amerike
Ficovi veria tí , ktorí majú svoj vlastný rozum v hlave a nedajú sa zmagoriť matovičovinami a majnstrímom
extrémizmus narastá akurát v matovičovláde
kapiutalizmus v každej svojej forme je pre obyčajných ľudí obrovské zlodejské, vykorisťovateľské svinstvo
jaj, pán Barának, Matovičovi , Čaputovej , tejto vláde a médiám vôbec nevonia. Je málo po americky demokratický
nie sú kajúcnici, zostalo ich veľmi málo, slovenský trh s kajúcníkmi sa rozpadol
to má také tvrdé normy, že nestíha, ako ten cigáň na stavbe, také mal tvrdé normy, nestíhal ten fúrik nakladať, behal celý deň s prázdnym
susedov tiež po skončení strednej školy išiel sa vzdelávať do USA a bol tam vedomosťami excelentný študent, že ho dokonca nechali prednášať, bol múdrejší ako tamojší vysokoškolskí pedagógovia
máme najviac diplomovkových pajcerov na meter štvorcový v celej Európea dokonca nám aj vládnu
Odporúčame