zle sa ti marí, véééééééééľmi zle, vojská ZSSR tam pozval legálne zvolený prezident Babrak Karmal, lebo Amíci tam spúšťali revolúciu / čo iné, však aj na Ukrajine/ a zmenu režimu
zle sa ti marí, véééééééééľmi zle, vojská ZSSR tam pozval legálne zvolený prezident Babrak Karmal, lebo Amíci tam spúšťali revolúciu / čo iné, však aj na Ukrajine/ a zmenu režimu
Putin si nič nevsugeroval, len dlhodobo a trpezlivo celé roky upozořnoval Zelenského až začne konečne rešpektovať minské dohody, až nakoniec pohár trpezlivosti pretiekol
treba vydržať do nových volieb a potom už konečne zavládne demokracia a právny štát aj u nás
a o Naďovi, Milkulcovi, Lipšicovi, Remišovej, Šeligovi ani nehovorím
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
ak by to platilo pre všetkých politikov, tak Matovič by už musel dávno visieť
lebo máme ochranárov. Ak chceš zničiť prírodu, stromy, lesy, život na zemi, vodu pusti tam ochranárov
Kyjev nasilu proti vôli občanov vysídľuje občanov Donecka zo svojich domovov
chudák Putin, ak by tušil, čo budú s nami robiť naše demokratické, s Ukrajinou spolupatričné vlády v celej EÚ, tak bude posielať ten plyn zadarmo
aby to dôchodcovia utiahli, budú im musieť dať dôchodky ako platy poslancom
tiež si myslím, že Blaha nie je klamár. Je to chlap s rovnou chrbtovou kosťou
v právnom štáte vláda neporušuje ústavu ani zákony ,ani hlavný hygienik , v právnom štáte neporušuje ústavu a zákony ani prezident, ani špeciální prokurátori, ani vyšetrovatelia, ani špeciálný trestný súd, ani najvyšší súd, dokonca ani ústavný súd nie.
ale nakoniec v globále máme infláciu len 12 %. To sa zoberú platy poslancov a ministrov, ktoré stále rastú a zdraženie všetkých potrieb života každodenného , mimo chleba o 60 - 100 % a nakoniec výjde priemenrá inflácia len 12 %.
keď Bratislaváci a okolie a Košičania a okolie stále potrebujú mať nové demokratické idoly, napriek tomu, že všetky tie ich demokratické idoly akurát rozkrádali Slovensko. Veria ich podlým sľubom, že budú lepší a lepší a najlepší.
aj koniec súkromného vlastníctva lesov na Slovensku , lebo slovenské lesy budú patriť medveďom
Odporúčame