ale keď padol Hitler, aj po ňom podla cenzúra, treba vydržať
je ale holý fakt, že s touto vládou sa nikdy v ničom dopredu nepohneme, len dozadu. Slovensko s abude nejmenej tri volebné obdobia spamätávať z toho, čo tu zanechá táto vláda
ja vidím jediné riešenie zrušiť miklošovskodzurindovskú zlodejinu a krádež a zlúčiť zákonom všetky tri spoločnosti opäť do jednej ako Železnice slovenskej republiky
keby len do Tatier, ale nikde na Slovensko a zo Slovenska
je to súčasná politika prezidenta Bidena
opäť bude Zelenskyj vykríkať koľko Rusi zabili civilov a malých detí a zbombardovali civilných skladov a civilných budov/ v ktorých boli ukryté americké zbrane/
Ukrajina ďakuje, že Rusi znásobia ostreľovanie Ukrajiny ako odvetu, to už noviny nenapíšu
domnievam sa, že ak by bol prezidentom Turmp, vojna na Ukrajine dnes nie je
keď sme už opäť v politickom štádiu, že opäť platí jediná pravda. Za ostatné pravdy sa trestá
a pritom Blaha vôbec nie je klimatolog
ale vyhrala súd nad Blahom
naplnili sa slová nebohého politologa pána Horského: " Viete si vôbec predstaviť, čo sa stane so Slovenskom ak budú vládnuť Sulík s Matovičom"? A už sa jeho slová naplnili, hotová katastrofa, už sme sa toho dožili, už to cítime na vlastnej koži
dôležité je , že si na Slovensku môžme každý štyri roky zavoliť v takých voľbách , aké svet ešte nevidel, skoro ako v Amerike
Matovič a celé oľajno, to je veľmi škaredá nálepka pre koaličných politikov Slovenska vo svete
keď máme neschopnú vládu, tak nás tvrdo zasiahnu výpadky plynu
tí zločinci ti budú odminovávať? Figu borovú. Oni len míny nasadiť
veď Rusko žiadnu vojnu vyhrávať nechce, chce len slobodu a samostatnosť pre občanov ruskej národnosti na východe Ukrajiny
to je odborník nie na zbraňové systémy, ale na varenie teplej polievky z podošví topánok
Odporúčame