najhoršie je, ak sa porušuje ústava
najhoršie je, ak sa porušuje ústava
spýtali sa čaputovej právneho politruka
Poľa Britov už mali Ukrajinci vojnu dávno vyhratú a Rusov zahnaných za Ural
Brit sú starí cigáni, tým nemožno nič veriť
a tak bol ochotný za Matoviča i život svoj položiť a klamať až sa hory zelenali
to si Pravda vybrala skutočne toho pravého na odborný rozhovor
pán Kubina sú taký advokát a a odborník na právo ako Matovič na ekonomiku
veru je, ale hlúpym balamutom v korytárskych kreslách to sotva niekto vysvetlí
pani autorka hodnoverne a realisticky opisuje skutočný stav, aký vládne v súčasnom demokratickom západnom svete . O rok možno už bude písať o posmrtnej agónii tohto sveta, kde jedinou prednosťou sú voľby každé štyri roky, ak to vôbec možno nazvať prednosťou.
kdepak jenom soudruzi z Nemecka udělali chybu? Dokonca ešte väčšiu ako soudruzi z NDR pre 33 rokmi
chlapec zahýbal rozumom. Chce byť poslancom aj po nových voľbách
Čín vyhlásila USA sankcie na čípy
ja pán minister Naď mal by požiadať svojho amerického kolegu, až nám dodá na ochranu jadrovej elektrárne rotu indiánov na koňoch s oštepmi,. Títo Indiáni pripadného narušiteľa alebo sabotéra či teroristu zastrelia otrávenými šípmi
budú rafinované skrytí za plotom elektrárne a tváriť sa, že lovia bizónov a ak príde terorista k plotu otočia sa a zastrelia ho otrávenými šípmi
takže vojna neskončí a nebude žiadna Ukrajina. Zostane len Chutor bliz Dikaňky
Zelenskyj núti Putina, aby šiel ešte hlbšie na západ do Ukrajiny a odhryzol Ukrajine ďalších 300 km územia na západ od Luhanska a Donecka,a by vytvoril bezpečnostnú zónu kvôli americkým a naťáckym raketometom
Zelenskyj núti Putina, aby šiel ešte hlbšie na západ do Ukrajiny a odhryzol Ukrajine ďalších 300 km územia na západ od Luhanska a Donecka,a by vytvoril bezpečnostnú zónu kvôli americkým a naťáckym raketometom
každé druhé slovo nemeckej ministerky mali by sme, musíme ako keby ukladala Korčokovi, čo má robiť a ako to má robiť
s vodou bude vždy problém ako s cigáňmi a tieto problémy kapitalizmus nikdy nevyrieši, čo svet svetom stojí. To dokázali riešiť len komunisti
tá tlačovka nemeckej ministerky zahraničných vecí vyznela veľmi trápne pre nášho pána ministra. Nepáčil sa mi šovinistický tón a spôsob prednesu nemeckej ministerky. Tak hovorila ako keby jednala nadriadená s nevedomým podriadeným a pán Korčok to strpel bez jedného slovka protestu, či opravy Baerbaeckovej. Je to pre Slovensko a pre Korčoka jedna obrovská hanba. Takéto niečo ako na tej tlačovke s nemeckou ministerkou sa stalo Korčokovi by s a žiadnemu slovenskému ministrovi zahraničia nestalo, aby mu ukladala čo aa ko si má plniť a vykonávať. By si taký tón vyprosil
ale majú mať prednosť, ale aj vodiči v ních rozum v takýchto prípadoch
Odporúčame