veď o čom je táto vláda, najmä oľajnáci ? Kovid zvládnuť nebolo schopní, ale vytrieskať na ňom obrovské prachy, to ano.
veď o čom je táto vláda, najmä oľajnáci ? Kovid zvládnuť nebolo schopní, ale vytrieskať na ňom obrovské prachy, to ano.
ale vyrobilo sa pár kusov aj červených
tak Rusi strážia od marca záporožskú elektráreŇ pred ukrajinskými banderovskými teorristami a teraz v auguste začnú sami seba bombardovať v elektrární a okolí. To nevymyslíš, to vymysli akurát zelenského zločinecká propaganda
a tí európskí a slovenskí chytrolíni -darmožráči zabudli to najhlavnejšie. Sprchovať sa len v sobotu
posledné dva roky celosvetovo, aj u nás inteligentov vystriedali grázli
veď zbytočne nevyspevuje každý deň: posílejte penízky, posílejte penízky....
samosprávy nemajú peniaze? Ved´ zbytočne zelený mužíček sa nestal jedným z najbohatších mužov zemegule
ja sa domnievam, že doživotný mladícky výzor sú skôr genetické danosti ako konzumácia rožkov a chleba. A ten autorov bývalý spolupracovník zrejme trpí celiakiou
ale veď rezort obrany chudobou netrpí, ide veselo nakupovať za drahé peniaze veľké množstvo vojenskej techniky, dokonca aj takú, ktorú nám vôbec netreba
žiadne predčasné voľby nebudú, ešte nerozkradli celé Slovensko, až potom
už tu ani toho heislicka nedávajte, človeku je z neho zle
ženy s malými deťmi násilne zadžiaval dva ,mesiace v Azovstale, aby kryli banderovských nacistov a amerických a britských inštruktorov
dokonca aj v divadle v Mariupole. Je to ľudská zruda
a čo tak celú vládu lopatami a vidlami vyhnať z úradov a uskutočniť nové predčasné voľby. Zasa Čaputová nedovolí. Tak aj ju vyhnať lopatou
a posledná rada naších kvázi odborníkov :zapchajte si nos ústa a ani nedýchajte, ale predtým si pripravte truhlu, až pre vás nemusí prísť pohrebná služba
svetoví policajti riadia celý svet, teda aj Slovensko, mimo Ruska,Číny, Iránu a KĽDR, ktoré sú samostatné svojprávne štáty
najväčšie svinstvo vo vojne a zločiny proti ľudskosti je skrývať sa za civilné obyvateľstvo a zaťahovať ho do vojny a to práve robí ukraninská armáda a azovskí banderovci
Ukrajina niečo odstrašujúce a hororové pre Európu. Niečo neskutočné, možno horšie ako hiltlerovský fašizmus v prvej polovici minuélho storočia
v slušnej krajine, pri slušných ministroch by minister životného prostredia po napadnutí prvého občana medveďom odstúpil. Len kde nájsť Slovensko ako slušný štát so slušnými ministrami. Slušné Slovensko fatamorgána a slušní ministri veľmi ťažký hoax
oni všetci tí ministri, vrátane premiéra majú obrovsky hrubé neprestrielné hrošie kože
Odporúčame