jediné pozitívum pána Sulíka, je, že kritizuje neschopného Matoviča, ale to je na šéfa rezortu hospodárstva veľmi málo a nepostačujúce
jediné pozitívum pána Sulíka, je, že kritizuje neschopného Matoviča, ale to je na šéfa rezortu hospodárstva veľmi málo a nepostačujúce
vládu by mali tvoriť, skutoční odborníci s praxou, ministri, nie kadejakí pozberanci
ale mohol by, ale keď on tam je akurát cez tú rovnú daň
ako vie, tak riadi svoj rezort. každý podľa svojich schopností a tých veľa nemá
Ukrajine už nepomôže ani svätená voda, už vlastne ani Ukrajina nebude, akurát nejaká gubernia Uošingtnu
skutočne takéto problémy ľudstva je schopný vyriešiť len socializmus. Ak ich začne riešiť kapitalistický trh, to polovica chudákov už bude umierať od smädu
lipšici a čurilláci teraz na takéto prípady nemajú čas. Musia Fica naháňať
ešte bude národ Hegera, Matoviča, Sulíka hnať v marci lopatami a krompáčmi zo svojích korýtok, lebo zima......
technické problémy, ktoré spomína analytik sú akurát neobjednanie plynu západnými spoločnosťami zmluvne
takže zostáva otázka, z čoho si tak dobre j tej Kanade žije, keď nikde nerobí
lenže si dobre pamätám ako Tom Nicholson na verejnom vystúpení mával v povetrí gorilabrúžúrou, či knižkou, spomínajúc pri tom Kuciaka, ale význam Gorily interpretoval ako ficovo pochybenie a ficovo goriláckedielo, lebo Fico v Gorila pil kolu. A ako to všetko dopadlo, výsledok poznáme. Kuciak je mrtvy. Nicholson nikde nepracuje, žije si v Kanade, kam bleskovo zo Slovenska zdrhol na vysokej nohe, aj sa druhykrát oženil
vychádzam z poznatkov, resp. osobných skúseností, kde náš závod mal podnik v Čechách a v Čechách mal aj generálne riaditeľstvo aj federálne ministerstvo a náhodou som mal väčší plat ako moji kolegovia v Bánovciach a Trnave a neboli s tým spokojní. Nie že by si oni vybavili vyšší plat, ale chceli znižíť môj
a to zrovnanie Ameriky so zemou majú Rusi v obrannej vojenskej doktríne
Boží súd Ameriky spočíva v prognózach Sibilly. Podľa nej vo veštbe bude Amerika zrovnaná so zemou a New York totálne zaplavený, zmizne z povrchu zeme
Varšavská zmluvy vznikla preto, ,aby udržala na uzde rozpínavé NATO
Česi sú o niečom inom ako Slováci. Nedá sa to porovnávať. Čech ti viac dopraje ako Slovák , nie sú takí zavístliví a neprajní ako my Slováci. Akurát ten kapitalizmus ich možno viac skazil k zlému ako Slovákov
keď odus hovorí na Slovensku, tak mu odpovedám na Slovensku. To sú aj polia, lúky , močariny, autá
Odporúčame