a jejej, soudruzi z Pravdy mi už vymazali príspevky. Ešte šťastie, že tu máme slobodu slova , nie ako autor uvádza že v Rusku, kde mažú , kde sloboda slova nie je
a jejej, soudruzi z Pravdy mi už vymazali príspevky. Ešte šťastie, že tu máme slobodu slova , nie ako autor uvádza že v Rusku, kde mažú , kde sloboda slova nie je
veď je to trápne, títo veľkohubí ochrancovia životného prostredia a enviromentalist a všetka tá ochraársky háveď všetkého druhu doslova buzerujú a likvidujú malých znečisťovateľov, ale tých veľkých, ktorí najviac škodia životnému prostrediu, tých nechávajú naďalej škodiť ľudstvu
Milanko, jasné, životné prostredie za socializmu sa devastovalo, viac ako za kapitalizmu, lebo vtedy úplne všetky diaľková doprava musela ísť železnicou. Neexistovalo vtedy ako dnes, že kamiony brázdia vo dne v noci všetky naše cesty. Vtedy mohla ísť nákladná doprava maximálne 70 km, inak nákladné vagóny po železnici
podľa autora článku máme máme v Lešti, Sliači a Kuchyni demokratických turistov, ktorí nám priniesli slobodu
daj si facku zľava, daj si facku sprava, až sa preberieš. Vo vyspelých ekonomikách platia boháči progresívnu daň ( 40 - 50 %/. Rovná daň je typická pre štáty tretieho sveta, kde panuje,bieda, chudoiba a hlad.
je to veľmi náročné, každému kajúcnikovi ukázať, kde ma stáť, dôkladne vysvetliť, čo má hovoriť, kam sa má otáčať , ako má gestikulovať, ako sa zakladala tá zločinecká skupina aj ako tí mafiáni brali tie úplatky, no nakoniec úspech bude zaručený
čo si to ten drzý cirkusový šašo , aby kvôli nemu trpel celý svet. Kvôli jednému heislickovi, ktorý sa nemôže pomestiť do kože, všetky národy musia trpieť, ži v biede a chudobe
ale aj tak je to zázrak, že to tu zverejnili. Už tie blogy nie sú o ničom. Nemá to úroveň. Sú to len také demokratické rozprávky pre čaputovoličov a matovičovoličov
ak boháči neplatia dane / rovná daň/, tak musia preto zodrať z kože chudobu, aby štát mal z čoho žiť
tak už serešdoláre a serešspolky začínajú aj v Maďarsku účinkovať
Slováci mu to zreteľne dali najavo pri návšteve Bratislavy
najväčším problémom bol prezident Havel, nebyť jeho možno by ani Československo nebolo rozdelené
pri matovičovláde sa neodchádza ani nevyvodzuje politická ani osobná zodpovednosť, také niečo tieto strany nepoznajú
som ľavicový volič, ale ak by sa mal Smer alebo Hlas spojiť po voľbách s tými pravicovými lotrami, tak som posledný raz volil ľavicu
lepšie bude ak sa Hlas a Smer spoja s Republikou, ako s tými lotrami
o pravde a krokoch Ukrajiny svedčí už len samotný fakt, že Ukrajinci nedovolili malayzijským vyšetrovateľom zúčastniť sa vyšetrovania. Podľa medzinárodného leteckého práva ako krajina vlastniaca uvedený eroplán mala ako prvoradá na to nárok
Odporúčame