je to veľmi náročné, každému kajúcnikovi ukázať, kde ma stáť, dôkladne vysvetliť, čo má hovoriť, kam sa má otáčať , ako má gestikulovať, ako sa zakladala tá zločinecká skupina aj ako tí mafiáni brali tie úplatky, no nakoniec úspech bude zaručený
je to veľmi náročné, každému kajúcnikovi ukázať, kde ma stáť, dôkladne vysvetliť, čo má hovoriť, kam sa má otáčať , ako má gestikulovať, ako sa zakladala tá zločinecká skupina aj ako tí mafiáni brali tie úplatky, no nakoniec úspech bude zaručený
čo si to ten drzý cirkusový šašo , aby kvôli nemu trpel celý svet. Kvôli jednému heislickovi, ktorý sa nemôže pomestiť do kože, všetky národy musia trpieť, ži v biede a chudobe
ale aj tak je to zázrak, že to tu zverejnili. Už tie blogy nie sú o ničom. Nemá to úroveň. Sú to len také demokratické rozprávky pre čaputovoličov a matovičovoličov
ak boháči neplatia dane / rovná daň/, tak musia preto zodrať z kože chudobu, aby štát mal z čoho žiť
tak už serešdoláre a serešspolky začínajú aj v Maďarsku účinkovať
Slováci mu to zreteľne dali najavo pri návšteve Bratislavy
najväčším problémom bol prezident Havel, nebyť jeho možno by ani Československo nebolo rozdelené
pri matovičovláde sa neodchádza ani nevyvodzuje politická ani osobná zodpovednosť, také niečo tieto strany nepoznajú
som ľavicový volič, ale ak by sa mal Smer alebo Hlas spojiť po voľbách s tými pravicovými lotrami, tak som posledný raz volil ľavicu
lepšie bude ak sa Hlas a Smer spoja s Republikou, ako s tými lotrami
o pravde a krokoch Ukrajiny svedčí už len samotný fakt, že Ukrajinci nedovolili malayzijským vyšetrovateľom zúčastniť sa vyšetrovania. Podľa medzinárodného leteckého práva ako krajina vlastniaca uvedený eroplán mala ako prvoradá na to nárok
ale nik z tých slávnych europoslancov, nevyzdvihol , že žijú slobodne, demokraticky, že môžu každé štyri roky slobodne voliť, že vôbec nie sú diskriminovaní ako za komunistov. Za komunistov boli cigáni diskriminovaní, lebo museli všetci robiť.
veď to je obraz aj zrkadlo Európskej únie. To čo videli, nebolo v Patagónii, ale v EÚ.
podobne ako autor sa vyjadril aj bývalý britský premiér Tony Blair
dnes odpoludnia bola debata na TA 3 s bývalým redaktorom Smeny Kotianom o rozdelení Československa. Debata bola jednostranná a prezentovala názor bratislavského kaviarenského povaľača, ešte aj moderátorka mu tak povaľačsky nadbiehala. A vrcholom všetkého bolo, keď si moderátorka ako zrkadlo pravdy vybrala názory predstaviteľom Spolu
dnes odpoludnia bola debata na TA 3 s bývalým redaktorom Smeny Kotianom o rozdelení Československa. Debata bola jednostranná a prezentovala názor bratislavského kaviarenského povaľača, ešte aj moderátorka mu tak povaľačsky nadbiehala
čo si vlastne Heger robí problémy so Sulíkom, aj tak Sulík aj celá SaS bude hlasovať vždy z Oľano
Odporúčame