a to nie je zlodejina, že sa najskôr vyhlási núdzový stav a potom sa vo veľkom nakupuje bez výberových konaní cez príbuzné a spriaznené firmičky?
a to nie je zlodejina, že sa najskôr vyhlási núdzový stav a potom sa vo veľkom nakupuje bez výberových konaní cez príbuzné a spriaznené firmičky?
ale veď už raz podali demisiu s druhý deň boli späť, tak teraz si to opäť zopakujú, už v tom majú prax.
najskôr pošlú požiadavky, potom podajú demisiu a hneď na druhý deń budú späť a život v koalícii pôjde ďalej
tak už opäť vyhrávajú Ukrajinci? Po koľký raz vlastne už ?
študio Sereš company and America už financuje český film Prezidentka, čím začína prezidentská kampaň pre misis Čaputovú do budúcich prezidentských volieb. Treba magoriť nevedomých, najmä prvovoličov, tí sú najhlupší
asi nie a preto dá nakrútiť film č. 2, ktorý se nebude volať ako prvý, Prezidentka, ale tento sa bude volať Premiér.
ale veď šaškárskí ministir už raz odstúpili a druhý deň opäť sedeli vo svojích kreslách. A presne tak aj teraz podajú demisiu a na druhý deň sa tam vrátia
vie si niekto predstaviť , ako by šaleli novinári a médiá, ak by takého niečo bolo za Fica a Fico vyvádzal to, čo vyvádzal Matovič , Sulík alebo Heger? Všetci novinári by z kože vyskakovali, ešte aj predkožka by sa im zošmirgľovala. A teraz sú v pohode, veselo si užívajú matovičovej demokracie a chvália si ju do aleluja
ak chce Sulík aj celá SaS aby sa niečo zmenilo, musí Matovič odísť nie z postu ministra , ale úplne z politiky a na to je prostriedok jedine predčasné voľby a to Sulík ani tá jeho banda nechcú. Chcú si korytá udržať
prečo šaškári hrajú toto divadlo, aj tak z koalície neodídu. Sulík aj celá jeho SaS sú veľmi naivní, keď sa domnievajú, že stačí ak Matovič opustí kreslo ministra. Ved´ ak tam aj bud einý človek, bud e to presne to isté, lebo ho bude riadiť matovič
paní Cigániková zakrýva skutočných fašistov tým, že vyhlasuje za fašistov kotlebovcov
zelený mužíček je obyčajný nezodpovedný vychcanec, hraničiaci s grázlovstvom . Patrí pred haagský tribunál
a práve o to Amíkom ide. zabijú dve muchy jednou ranou a opäť budú svetová ekonomická jednička. Stratené prvenstvo si takto upevnia životmi desaťtisíckami životov na Ukrajine
ja ho mám prekuknutého ako vlastné topánky, viem, čoho je schopný a v čom je totálne neschopný
kto by Sulíka nepoznal, by mu aj uveril tú šaškáreň, ktorú predvádza národu. Úplne bez ostychu, bez hanby a zodpovednosti za Slovekso ako minister hospodárstva.
koryto láka aj Riška preto ho do roku 2024 neopustí
veď ja už viem čítať a písať , preto som ich nevolil
trápne pôsobil Sulík, ked´ vyjadril spokojnosť so svojím pôsobením vo funkcii ministra hospodárstva. Vôbec nepovažuje za nesplneie povinností ministra, keď nezabezpečil pre Slovensko zmluvny lacný plyn a lacnú ropu na 4 roky
Sulík už keď šiel do vlády mal toľko toho za ušami, že ministrom nemal vôbec byť, presne ako Matovič
to bolo také ultimátum od Sulíka, ako že ak neodstúpi, nebudem si po veľkej potrebe vytierať zadok taoletným papierom, ale novinami
Odporúčame