trápne pôsobil Sulík, ked´ vyjadril spokojnosť so svojím pôsobením vo funkcii ministra hospodárstva. Vôbec nepovažuje za nesplneie povinností ministra, keď nezabezpečil pre Slovensko zmluvny lacný plyn a lacnú ropu na 4 roky
trápne pôsobil Sulík, ked´ vyjadril spokojnosť so svojím pôsobením vo funkcii ministra hospodárstva. Vôbec nepovažuje za nesplneie povinností ministra, keď nezabezpečil pre Slovensko zmluvny lacný plyn a lacnú ropu na 4 roky
Sulík už keď šiel do vlády mal toľko toho za ušami, že ministrom nemal vôbec byť, presne ako Matovič
to bolo také ultimátum od Sulíka, ako že ak neodstúpi, nebudem si po veľkej potrebe vytierať zadok taoletným papierom, ale novinami
Santa Franta ,tak tu soudruzi z Pravdy vymazali vymazali 23 prípevkov. Ešte šťastie, že sme v tom Eú a máme tú originál americkú demokraciu, že máme takú obrovskú slodou slova, o akej komunisti ani nesnívali
kdepak jenom tí soudruzi z Pravdy udělali chybu, že zmazali 12 príspekov., Žeby bolo na vine 12 rokov vlády Fica?
opäť si čítal rozprávku o " Guliverovi v Lilipute a z nej si taký múdry
žiadny rozvod sa nekoná. Je to len šaškáren pre hlúpych a hlúpších. Korytá su budú držať zubami nechtami
opäť jeden z mnohých ŠaŠkárskych cirkusov pre hlúpych, a hlúpších. Korytá šaškári opúšťať nebudú. Tragikomicky vyznelo vyjadrenie Sulíka o spokojnosti s prácou MH. Absolútne nezaregistroval, že nemá zmluvne zabezpečený lacný plyn a a ropu z Ruska na celé štyri roky pre Slovensko
v /ne/schopnosti robiť ministrov sú Matovič aj Sulík na tom rovnako
nepodrží, nemôže, išiel by SMER proti sebe
aké vypovedanie? Také akurát, že si vytrie zadok toaletným papierrm po použití wécka. Ak vypovedám koaličnú zmluvu odchádzam z koalície aj z vlády
vojnová doktrína USA je robiť svetového žandára, preto majú lietadlové lode, lietadlá s ktorými ostošesť bojujú s bosími mudžahedínmi, ked´ nechcú pustiť, ropu, plyn alebo nejakú surovinu. Vojenská doktrína Ruska je v prípade vojnového konfliktu zmiesť USA z povrchu zeme a na to majú 110 - 125 ponoriek triedy Tajfún, ktoré sú neustále v pohybe po svetových oceánoch na povel z Moskvy okamžite uviesť túto doktrínu do reálu
ja som športovec, cyklista a tam sa športy prevádzať nedajú
aj taká rýchlovečka vo výťahu z prízemia na 11. poschodie má svoje čaro
prečo za Fica sulíci a matoviči v opozícii vyskakovali, keď chcel Fico vydať zákon, že po skončení školy absolventi lekárskych škôl a fakúlt musia doma odpracovať
my čo vieme čítať a písať a nenavštevujeme bratislavské kaviarne, vieme čo je zač
ešte šťastie, že Havel zrušil tú vojenskú výrobu v Českoslovenku, alebo už by sme vďaka tomu boli vo vojnovom konflikte s Ruskom
aj tu je voľných miest do aleluja, Korejci a podriadené firmy ponúkajú, na dohodu, za 650 - 670 E hrubého, práca na tri smeny , v noci, soboty, nedele, samozrejme bez príplatku. Ked´ je na dohodu nie je nárok na stravu, zaplatiť dopravné a to čo ti zostane je menej ako dostaneš na úrade práce
šák aj pani Zuzana má krásne hromadné foto s ním, celá gruppa aj s Cichanovskou aj Navaľným, sami lepší
Odporúčame