Ak bude Borisko moc vyskakovať embassy sa postará v budúcich voľbách, aby neprešiel
Ak bude Borisko moc vyskakovať embassy sa postará v budúcich voľbách, aby neprešiel
Kolíková nemá čo vo svojej funkcii robiť, mala vyvodiť politickú zodpovednosť a odstúpiť už pri usmrtení generála Lúčanského a to nehovorím o kšeftoch jej rodinnej firmy
tiaž si to myslím, akurát, že Slovensko nie je divočina ako Aljaška, ale civilizovaná krajina, kde žijú ľudia
lesy nepatria medveďom a inej lesnej zvieracej hávedi, ale vlastníkom lesov a vlastník lesa by mal mať právo si ho chrániť všetkými dostupnými prostriedkami pred nepovolaným vstupom akejkoľvek lesnej zvery na parcelu vlastníka
santa Franta čakal ,som to, že príspevok o najobľubenejšej, najmúdrejšej a najdemokratickejšej, vlastný ľud milujúcej pani prezidentke mi zmizne
alebo americké tajné služby, ktoré tiež dodali Lipšicovi zábery parkujúcich áut údajných vrahov za kuciakovými humnami , ktorí sú vlastne kajúcnici, svedčiaci proti Kočnerovi a Alene Žužovej
nevyjadril by som to, že sme sa snažili, to sa nás tam snažili dostať tí, ktorí nás tam majú a musíme ich teraz poslúchať
je pravdou, že prezidentka ja najslabší článok vládnutia na Slovensku. To nie je ani politik, ani človek, akurát nejaké divné čudo
tí dnešní demokratickí manažéri dokážu manažovať akurát vlastné vrecká
zrejme by to potrebovalo vládu komunistov aspoň na ďalších 40 rokov, aby postavili nové priehrady na pitnú vodu, postavili nové cesty, diaľnice, opravili všetky mosty, cesty, železnice, nemocnice , skrátka úplne všetko čo je potrebné pre spokojný a pohodlný život úplne všetkých občanov
ich jedinou úlohou od oboch parlamentov bolo rozdelenie majetku federácie , republika už de facto bola rozdelená
a mastia aspoň dobre, mastia?
blahoslavení nevedomí, prídeš zaživa do neba. Parlament len schválil kandidátov na sudcov, ale sudcov vyberali a menovali Kiska a Čaputová
napríklad Naftu Gbely
Santa Franta, soudruzi z Pravdy opäť vymazali 8 príspevkov. Loboda lova , es fungírt
Odporúčame