fígeľko, americká raketu vystrelili na Mesiac juhoamerickí kolibríci
fígeľko, americká raketu vystrelili na Mesiac juhoamerickí kolibríci
europarlament, pánečku to je zbytočných darmožráčov
ten šialený blázon stále blázni
už nechce ani zbrane , ale len peniaze, veď má tiež svoje vlastné súkromné účty v zahraničí, chce byť najbohatší muž na svete
včera opäť plakal zelený mužíček, že na Ukrajine už nefungujú tisícky podnikov, množstvo nezamestnaných , ekonomika Ukrajiny je v totálnom krachu a v troskách. A to si neuvedomil, keď sa staval na zadné, čo to prinesie, aká to bude pre Ukrajinu katastrofa,ž e Ukrajina nemá šancu. Či má miesto mozgu v hlave piliny?
už samotný fakt, že tam ten plot existuje, svedčí o tom, že nie sme svojprávny štát, ale americká špajza, z ktorej asi Amíci zoberú ,čo kedy potrebujú
vyslovila si tou prvou vetou obrovskú pravdu. Ešte pred 10 rokmi všetky role vôkol obcí boli posiate zemiakmi kukuricou. Dnes sú holé, pusté zarastené, lebo všetku úrodu na ních ničili jelene a divé svine, lebo sú chránené
platí staré známe: ak chceš zničiť ľudstvo, prírodu, les, vodu a vôbec živor na zemi , pusti tam ochrancov
Amíci sú si vedomí, že vojensky na Rusko nemajú, tak robia všetko pre to, aby Rusko oslabili a namočili do prípadného vojenského konfliktu európske štáty, aby sa ruský vojenský potenciál, ktorý bol určený " poste restante USA " v prípade vojny musel rozdeliť aj medzi európske krajiny
keď to Amíkom s tým jazerom nevyšlo v Čiernom mori, tak to skúšajú v Baltskom
včera opäť plakal zelený mužíček, že na Ukrajine už nefungujú tisícky podnikov, množstvo nezamestnaných , ekonomika Ukrajiny je v totálnom krachu a v troskách. A to si neuvedomil, keď sa staval na zadné, čo to prinesie, aká to bude pre Ukrajinu katastrofa,ž e Ukrajina nemá šancu. Či má miesto mozgu v hlave piliny?
domnievam sa, že asi sotva, lebo oplotenej embassy táto nevedomá a neschopná vláda, ale schopná všetkého, aj prezidentka sú podľa ich gusta
moderátori boli totalne neschopní viesť takýto rozhovor na najvyššej úrovni. A korunu tomu všetkému nasadila pani Jančkárová, keď Mečiar jej jednou vetou / ktorá ale vyjadrovala úplne všetko/ odpovedal na démarše Olbrightovej a tá to svojou inteligenciou na veľmi nízkej úrovni nepochopila, čo tým Mečiar povedal. Lebo odpoveď by musela znieť " LEBO HAVEL", ale takého niečo nechcel vysloviť ani Mečiar, ani Klaus. Preto to zrejme Klaus sám nevydržal takú aroganciu, nevedomosť a hlúposť a povstali obaja a zobrali sa preč.
dilinkovia, vôbec ste nepochopili, ja sa ich nezastávam. Len realita na politickej scéne ako v Česku, tak i na Slovensku bola taká. V Česku masívne vyhralo voľby ODS a na Slovensku HZDS a tí ostatní krikľúni, ktorí tomu chceli zabrániť / lebo korytá/ nemali absolútne žiadnu moc ani slovo
vidím, že múdrí a rozumní ľudia,ktorí majú rozum v hlave ti prekážajú, ty máš radšej hlúpych a neschopných šialených bláznov a zapredaneckých kolaborantov
Amíci by už dávno čistili Čierne more, ak by im bol daný do prenájmu čiernomorský námorná bojový terminál, ale Putin ich predbehol a celý Krym je ruský
po hercoch sa dostávajú do politiky a dokonca úspešne vyhrávajú voľby nová, ťažko pomenovateľná kategória nespratných v pralese vychovaných indivíduí
Odporúčame