Správa ako do bulváru. Je to zlé keď hlava neslúži ako má.
Správa ako do bulváru. Je to zlé keď hlava neslúži ako má.
Ľudia si uvedomujú koľko vám tá zaočkovanosť vo vládnom gangu štyroch vynáša do vlastných kešeni. Všetko len a len na úkor občanov Slovenska. V slovníku slovenských slov sa nachádza aj slovo IINVENRÚRA. K tej sa dostaneme čo nevidieť. A v neposlednej rade do slovníka Slovákov patrí aj ZÚČTOVANIE. To sú slová, ktoré z hradu počuť nie je a nebude. Je načase skončiť jazykové okienko pre plagiátorov a klamárov a zaželať veľa úspechov a zdravia v Novom roku patriotom Slovenska.
Akosi ste zabudli hovoriť o nákladoch práce, ktoré ste preniesli na rodiny bez akejkoľvek úpravy. Mlčia aj odbory. Táto nová forma vykorisťovania aj keď si ju mnohí pochvaľujú má svoje úskalia. Treba upraviť zákon v oblasti čerpania energií, užívania budov, poskytovania a vlastníctva výrobných a ochranných prostriedkov a to preniesť na úkor majiteľa firmy, ktorá takto zamestnáva.
Pán Žitný ja by som bol právne presnejší. ide o trestný čin Vraždy podľa Zákona č. 300/2005 (Trestný zákon),
§ 144, odstavca 1-3, podľa viac činného súbehu spáchaného formou účastenstva na trestnom čine s ďalšími paragrafmi, ako je napríklad organizátor, návodca, objednávateľ, pomocník,... Zabitie je niečo iné. V prípade pána Lučanského ide o jasne úmyselné konanie viacerých osôb vrátane ministrov matovičovej vlády.
O čom to zas drísta? Nepochopil, že jemu lehota skončila a nepomôžu mu ani psychiatrické papiere na hlavu. Prajem Slovákom všetko dobré a veľa úspechov s vystrojením exemplárneho funusu tejto vláde.
Re:Elton: Ak sleduješ svetovú situáciu podrobnejšie, tak tzv."Ekonomické okno vojny" sa Amerike uzavrelo už v roku 2014. Nebudem rozoberať ten pojem podrobnejšie. Je to slušný balík ukazovateľov. Zatiaľ sa bojuje vo vojne 5 D.
1. pod morom,
2. na mori,
3. na súši,
4. vo vzduchu
5. v kozme.
6. novinkou vojnového priestoru šiestej dimenzie je kyberpriestor.
Analytici na oboch stranách zistili, že nástupom krajín do multipolarity je len jediná možnosť, ako zachovať vlastné dekórum mocností je dohoda. Pozri publikácie CIA. GSB, .MGB (Čína)... Pokiaľ základne prestavujú údernú statiku, tak tzv. ruská triáda je dynamická a poskytuje kratší časový faktor na akciu. Výsledok modelu vojny je pre Zem ale vždy fatálny.
Na blbečkov čo nevedia dať slušnú vetu na papier nereagujem. Stačí ignore.
Nič pre moje oči a uši.
Asi takto páni presstitúti.
Bezprostredne po tom, ako ruské ministerstvo zahraničných vecí 17. decembra oznámilo návrhy zmlúv medzi Ruskom a Spojenými štátmi americkými o bezpečnostných zárukách a dohodách o bezpečnostných opatreniach pre Rusko a členské štáty NATO, americký asistent prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan uviedol , že americká strana je pripravený na dialóg s Ruskom o bezpečnostných otázkach v Európe.V pondelok 20. decembra Sullivan telefonicky hovoril s poradcom ruského prezidenta Jurijom Ušakovom. Počas rozhovoru diskutovali o rokovaniach o bezpečnostných zárukách, ktoré navrhuje Rusko. Veľvyslanec USA v Rusku John Sullivan potvrdil 23. decembra vyjednávaciu pozíciu. Počas svojej výročnej tlačovej konferencie 23. decembra Putin jasne povedal, "niekedy mám pocit, že Rusko a Západ žijú v odlišných svetoch."
17.12.2021 17.12.2021 13:30
https://mid.ru/ru/foreign_policy/rso/nato/17…
Rusko nie je v pozícii prosebníka, ako tu maľujete..
Ešte že majú o čom diskutovať. Čo sa samozrejme dá do nekonečna a samozrejme o ničom. Každý deň poslaneckého platu sa hodí týmto zlodejom a úplatkárom.A to je tak všetko.
Že by ma to prekvapilo ? Ani v najmenšom. Pád takéhoto kandidáta bude krutý. Páči sa mi, ako tento ušatý ministerský maník pestuje niečo, čomu sa za sodíku hovorilo triedna nenávisť. Už dnes ľudia hovoria, že všetci z republiky neutečiete. Otázka zjednotenia roztrieštenej masy je na programe dňa a volá sa REVANŠIZMUS.
Aj Detroit bol kedysi symbolom amerického priemyslu. Keď automobilový priemysel začal upadať, odrazilo sa to aj na ekonomike. V meste v čase rozkvetu žili 2 milióny ľudí, dnes ich tam je možno 700 000, pričom tretina z nich žije pod hranicou chudoby. Zástupcovia Detroitu museli vyhlásiť bankrot, mesto totiž dlhovalo takmer 20 mld. USD (15,2 mld. €)
A dejiny sa budú opakovať. Niečo také ako "Budovateľský program Gottwaldovej vlády" sa opäť v budúcnosti stane realitou s ktorou už nik nepočítal pred majetkovým prevratom v r. 1989. Vitajte v liberálno-fašistickej realite Slovenska. Než sa k tomu programu vôbec dopracujeme uplynie pár desiatok rokov.
Ideologický debilizmus: Inak bez komentára. "Není vo čem..."
Každý sa oháňa dejinami, to že Tiso je hodnotený ako negatívna osoba je správne. Vyznamenávanie hrdlorezov v B.Bystrici po po potlačení SNP vo foto dokumentácii to hádam stačilo každému normálnemu človeku na posúdenie jeho činnosti. O vyvraždením dedín a a gardistické zverstvá v Kremničke, vtedy Tisso neprotestoval. Dosť bolo histórie. Ja by som sa skôr zastavil pri tom ako zhodnotíme postup obdivovateľa NSDAP Matoviča a spol.Pri potláčaní demokracie a ľudských práv. Prípadne Čapovcovej vlastizradu.
Vláda je geniálna, len ľudí treba vymeniť.Všetko pôjde ako po masle. Veronča v blahej pamäti odpísala CV-19 už vlani v máji. Tento alkoholik tu básni neviem o čom. Igorovi a Sulíkovi nejdú kšefty. Inak všetko v norme.
Ešte som nevidel, že by nejakú emisnú banku na svete strašila inflácia. Halmir tu hovorí: "Za socíku sa úspory zhodnocovali rýchlejšie ako rástla inflácia." To má úplnú pravdu. Ja len dodám, neboli sme totiž uväznený v monopole dolárovej pumy nasmerovanej transnacionálne do USA a mali sme vlastnú menu. Než nás banda rýchlokvasenej kompradorskej buržoázie rozpredala do zahraničia, bolo z čoho žiť ešte skoro tri desaťročia. Ak sa minú aj tie znehodnotené osobné úspory v bankách, až potom začne zábava.
Aké výhrady, to je boj o nové ekonomické smetisko na ktorom sa dá báječne nahrabať.
Zelený debilizmus v ekonomike začína pri pet flašiach a veselo pokračuje v tupých hlavách zelených ekoteroristov. Chýba mi zelená kanalizácia, aby bol celý korporátny podvod zameraný na konkurenčný boj a boj o nové trhy zastrešený. Už samotný termín zelené je psychologickou náhražkou technického riešenia problému. Tak napríklad Podľa Európskej únie Rusko už niekoľko rokov implementuje opatrenia, ktoré vážne porušujú záujmy spoločností z EÚ, ktoré predávajú tovary a služby ruským vládnym a komerčným štruktúram. Európska únia vyzýva Rusko, aby tieto obmedzenia zrušilo alebo ich zosúladilo s pravidlami WTO. Tak ma zaujímalo, aké sú to opatrenia. Dozvedel som sa že ide o vlastnú domácu produkciu tovarov, ktorou sa nahradzuje dovážaná do Ruska. Globálna sebranka už nevie čo od dobroty.
Ja by som Turkovi odporučil, či sa pozrel pri dráždení medveďa do zadu, či má kam utiecť. Jeho povaha, typicky poznačená bakšišom a fantazmagorickým smom o veľkom kalifáte, postráda súdnosť. Chýba mu nedokončený štátny prevrat poriadaný USA. To čo si dovolil voči EÚ, Merkelovej, ale v prípade Ruska ???? No, neviem. Správne vyhodnotenie situácie, znie Rusko skutočne nemá kam ustúpiť. Ide o najvážnejšiu výzvu pre národnú bezpečnosť od rozpadu Sovietskeho zväzu.
Nie som si istý, či na petflaše už nie je zarátaný aj recyklačný poplatok už pri výrobe prípadne nákupe tovaru. Takže zas jeden odrb, ako to tu niekto správne podotkol. Ak k tomu prepočítam náklady na dopravu do predajne dopravou krát počet nakupujúcich, tak zbohom životné prostredie. Mestá majú vybudovaný zber triedeného odpadu(kovy, plasty, sklo, papier, tetrapaky... na celý rok, tak neviem prečo sa zas potrebujeme nabaliť zahraničné obchodné reťazce na úkor Slovenska - dokonca viackrát.
Chlapec je "vychcaný" ako hovoria bratia Česi. Veterník politiky sa obracia a tento zväzáčik sa nechce zviesť na kriminálnej vlne, ktorou bude ukončené pôsobenie tejto vlády a aj časti exponovaných poslancov. Nová vlna politickej migrácie sa chystá na útek do zahraničia. Je len otázne, či bude tak prijatá tak, ako tá po 1948, 1968. Zdá sa že tomu už neverí ani táto banda štyroch. Austrália v rámci paktu AUKUS a ostatok krajín paktu bude mať iné problémy, ako živiť slovenských kolaborantov typu Sulík a spol.
Odporúčame