Parlament schválil sprísnenie protipandemických opatrení
Možno si položíte otázku, kde tento fašistický marazmus začal ? Američania, ktorí si do krajiny navozili nacistických zločincov, vlastne prehrali vojnu myšlienok. Nacisti sa začali postupne dostávať k moci v Spojených štátoch a získavali svojich priaznivcov prostredníctvom uzavretých klubov a elitných škôl a bánk, ktoré podporovali Hitlera za vojny.. Tzv. hlboký štát v skutočnosti pozostáva zo skupiny kryptofašistov, ktorí sa chcú vrátiť k moci nad celým svetom. Ani u nás to nie je iné, len úlohu piatej kolóny plnia mimovládne organizácie financované globálnym kapitálom a vojenským diktátom NATO pod taktovkou rasovo sfanatizovanej Ameriky. Ani v EÚ nie je situácia iná. Stačí si prečítať knihu Nacistické kořeny 'Bruselské EU', len postup je v detailoch podrobnejší. EÚ nemusela a nemusí nič dovážať. Dúfam, že antifašistom je jasné proti čomu na Slovensku po včerajšku čelíme.