Forró v Ide o pravdu: Zrušme trinásť Benešových dekrétov, a uzavrime minulosť
Začnem citátom,ktorý ma podvihol zo stoličky: „Trinásť dekrétov sa priamo týka Maďarov a Nemcov. Zrušme ich, a uzavrime minulosť,“ A dotýkajúce sa ich právom. Tento pán si myslí, že nepoznáme dejiny. Ďalší neofašista, ktorý potrebuje revíziu výsledkov II. svetovej vojny. Prečo napríklad nepovie, že sa udalosti 1956 v Maďarsku zodpovedali Maďari bojujúci po boku Hitlera, ktorí sa postupne vracali z Ruského zajatia a narazili v Budapešti na pre nich neprijateľnú tzv. žido-bolševickú diaspóru a doma pokračovali vo fašistických vyhladzovacích zverstvách, ktoré si priniesli z východného frontu. Môžeme mu pripomenúť aj nechvalne známu Stranu šípových krížov (NYKP).Atď... Takže zabúdať na žiadne zverstvá sa dnes nebude a ani súčasnej vláde sa to nezabudne. Pri terajšej právnej úprave nič nebráni a nebránilo spolužitiu Slovákov, Maďarov a iných menšín na našom území a už vôbec tomu nebránia Benešove dekréty. Ostávajú však hrádzou proti fašizmu a porcovaniu Slovenskej republiky.