Pán Plai Nedávno na pohrebnej ceremónii za USA bola niektorým politikom rozdaná obálka. Obálka, v ktorej bola kartička, na ktoré stálo GAME OVER. Thank you for playing. Myslím, že ak začneme bombardovať skorumpované úrady , médiá a politikov takýmto textom, budú mať veľký problém s e-schránkou. Holt, naša IT-expertka Verona bude mať zas dôvod urobiť tlačovku o elektronizácii, najmä o jej nekonečnej "genialite" pri jej deštrukcii. Zatiaľ ma to vždy pobavilo a publikum tiež. No už menej to baví tých tých, čo sú na tieto produkty odkázaný. Aj televízia si jej pri výkonoch vždy došla na svoje. Koho dnes zaujíma nejaká neexistujúca štátna správa ? To čo tam sedí je už väčšinou politický odpad najmä z posledných volieb, ten bude ľahké vyhádzať bez udania dôvodu. Dúfam len, že Zuzana to ako vždy s "pochopením" podpíše.

