Rokovala? Hádam sa fotografovala ? Na iné nemá, tak nesrandujte novinári.
Rokovala? Hádam sa fotografovala ? Na iné nemá, tak nesrandujte novinári.
Znárodniť, tak ako to robila Margaret Thatcherová, ale potom už štátny majetok nepredávať súkromníkom. Zaviesť národnú menu namiesto inflačného dolára. A iné opatrenia ... Na konci tejto prednášky sa dozvieš ako.
https://www.youtube.com/watch?v=sGMgBh814rY
V dobe tej prednášky sa písal rok 2009 a od doby veľkej hospodárskej krízy sa úplný pád dolárovej ekonomiky len odďaľuje. Najprv to bol boj proti komunizmu, čo len oddialilo pád západného systému, a nakoniec spôsobilo rozpad bipolarity. Potom nasledovala vojna proti terorizmu, dnes je to kovid a zajtra to bude veľký reset z Davosu, ako ďalší kapitálom plánovaný majetkový prevrat na ožobráčenie sveta.
Otázka, ktorá by mala byť dnes položená je, čo bude rásť počas tejto svetovej hospodárskej krízy, prekrývanej kovid rýchlejšie. Inflácia, alebo platy? Očakávam, že Matelko by k tomuto mohol zorganizovať lotériu, ktorej by som sa veľmi rád zúčastnil. Zatiaľ má inflácia navrch a môžem v lotérii len získať.
Ako to funguje ? Uvádzam prednášku Andreasa Claussa https://www.youtube.com/watch?v=sGMgBh814rY
Väčšie škody ako kovid pácha na občanoch táto vláda.Ten sem-tam fór, - Matovičova podržtažka - , je len pomocným nástrojom kšeftu okolo mediálno-vládnej skorumpovanej očkovacej kavalérie. On nikdy nepochopí, že chorí ľudia patria do rúk lekárov a nie svätuškárskych politikov. Pán podpriemer zabudol odpovedať na základnú otázku, komu že to spôsobujú občania tie hrozné škody ? Okrem kšeftov vlády a vrecák pologramotných ministerských úradníkov z chlieva koalície v prvom rade občanom? Lepšie povedané na ich vrecká nezabudol. My nemáme čierne okresy, my máme v prvom rad čiernu fašistami zamorenú republiku.
Hrozné, už ani to pytliactvo nie je čo bývalo. Premožené medvede, premožené diviaky... a k tomu ešte premožení politici, pestujúci odposluchové kovidárium. Kam len tento svet speje ? Nakoniec ešte čudo so zjavne výhodne nakúpenými titulmi a verejne obhajujúce právne neudržateľný nezmysel.
A kde je šialená Gréta? Nemá kto predsedať tomuto impotentnému spolku. Napríklad u nás akýsi Sulík vyšroubuje žiarovky a je vymaľované. Kde tí ľudia žijú, vôbec nechápu prínos týchto géniov ?
Pri posudzovaní práva treba vychádzať z toho, že právo je v najvšeobecnejšej rovine vždy len a len - bezprávím iného. Právo na Slovensku je právom triedno-potlačovateľským, teda právom už internacionalcionalizovanej globálnej triedy. Ktorá si platí svojich mocenských prisluhovačov. A tak by som so slobodou a demokraciou veľmi nešermoval a dokonca ani s tou anarchiou. K anarchii systému môže dôjsť aj samovoľne obzvlášť tých spoločenských systémov.
Ten Kozák je len ideológ fašizujäceho liberalizmu. Najprv by musel vedieť čo je to politický boj, zatiaľ vždy tvoriaci vrchol sociálneho boja o moc v každej spoločnosti. Taktiež by musel vedieť, ako ovládať systém všetkých troch zložiek tohoto boja. V tom sa Fico vyzná, aj keď do majstrovstva mu ešte čosi chýba. Pokiaľ ešte dokáže prepojiť hospodársky aj ideologický boj a podriadiť ho vlastným čiastkovým cieľom každodenného politického života, má dokonca šancu nie len zvíťaziť, ale aj zotrvať pri moci v dlhodobejšom horizonte. To je realita.
Svedomie a presvedčenie je fajn vec, len nič nehovorí o znalostnej výbave na funkciu. A tak to aj potom vyzerá. A o svedomí by som v jej prípade pomlčal, vzhľadom na zmarené referendum. Presvedčený hlupák je nebezpečný vždy. A toto nebezpečenstvo rastie výškou zastávanej funkcie.
Svedomie a presvedčenie je fajn vec, len nič nehovorí o znalostnej výbave na funkciu. A tak to aj potom vyzerá. A o svedomí by som v jej prípade pomlčal, vzhľadom na zmarené referendum. Presvedčený hlupák je nebezpečný vždy. A toto nebezpečenstvo rastie výškou zastávanej funkcie.
V prvom rade nadbytok nič nehovoriacich slov je symptómom mentálnej nedostatočnosti, čo je zjavné hlavne u prezidentky. Takouto sa a vlastnosťou vyznačuje typ človeka, ktorý sa ocitol na okraji spoločnosti. Len presstitúti ešte nepochopili, že spoločnosť má minimálne dva takéto okraje. Jeden na Slovensku vyplnila vláda lúzy s prezidentkou a na druhej sa ocitol drzo a denne klamaný národ. „Sloboda, to je právo robiť to, čo dovoľujú zákony.“ povedal Charles de Montesquieu. Len akosi zabudol povedať, že aj to čo zákony nedovoľujú.
Tá reč je ako falošný guláš. Zuzka hlúposť je v prvom rade zločin bez pocitu viny. Takže v tomto prípade platí, že hovoriť netreba, ak je mlčanie múdrejšie ako reč.
Ono to s tým Poľskom bude zaujímavé. Snaha o projekt Medzimoria, čo je americký projekt pásu sanitárnych štátov, za ten bola Poľsku sľúbená kosť vedúcej sily v tomto páse. Nespolupracujúca ÉÚ je pre dnes krachujúce USA záťažou, ktorú už nedokáže ovládať. Na zbrane pre Ukrajinu proti Rusku sa pár rokov skladá celá Európa prostredníctvom NATO.To len urýchli pád únie v dôsledku nastupujúcej gigantickej svetovej hospodárskej krízy. Poľsko je zas na nesprávnej strane a doplatí na svoju politiku protislovanského charakteru.
Čo by tam ľudia robili ? Ekonomika na hunte, inflácia vysoká, letenky k nezaplateniu, prezident s administratívou na pomilovanie. Jeden bitcoint za 62 455,90 USD. Každý siedmy Američan je na potravinových lístkoch. Hladom je ohrozených 25% ľudí. Cukor v niektorých štátoch na prídel iba rodinám s deťmi. A to máme ten americký zázrak na Slovensku ešte len pred sebou. Do konca ho máme importovaný cez EÚ hujerov cez euro.
Nič - len falošný výstrel v mocenskej rulete. Tá ruská ruleta aspoň šetrí náboje.
Vie Heger o čom hovorí, alebo zas tliacha ako vždy ? Keď to tak spočítam po tých krajinách, tak to vydá minimálne na vojenský prápor, ktorý zas dovandroval do EÚ. Stádo vítačov vždy je a bude rovnako blbých, ako Merkelová.
Asi by som urazil gramotných ľudí, ak by som tvrdil, že Heger niekedy niečo čítal o EÚ a nie ešte aby o niečom rozhodoval.
Len pre zaujímavosť spomeniem.
Helnuth Khol hovorí „Odmietal migráciu s tým, že Európa sa nemôže stať domovom miliónoy ľudí z celého sveta, lebo majú svoj domov.“ Dokonca podľa renomovaného týždenníka Der Spiegel sa vyjadril, že jeho nástupkyňa vo funkcii kancelára, citujem, „... ničí Európu, ktorú vybudoval.“
Tak to je mediálna masáž pre jedno závitových, určená pre facebookovo armované mozgy. Gratulujem redaktorom denníka. Čo povedať ? Pellegríni je taká istá fajta straníčky, ako všetky ostatné. Pelle bude vždy len príveskom Roberta Fica. Zatiaľ trvalý a razantnejší presun reálnej moci od oligarchov aspoň smerom k štátu nehrozí. Po voľbách bude síce jasnejšie, ale opraviť zničený štát, páni ??? ...na to nebudú ani sily, ani prostriedky. Čaká nás dlhá ekonomická zima s nejasným koncom. Každá politická strana vystupuje aj ako historická mocenská značka stáda, ktorá sa vždy použije, keď je treba a nestačia nové straníčky. Stačí si povšimnúť napríklad vývoj SNS, vzostupy a pády KSČ.Takže by som sa netešil netešil na zmenu, lebo v ponuke pozlátka debilizujúcich programov strán, nevidím požiadavku na systémovú zmenu pre ktorú svet dozrel.
Ako vidím, podľa prebiehajúcej diskusie, opäť som ušetril čas na prechádzku v prírode. Na diskusiu s Verčou by aj starý Marx povedal „Akí sú ľudia, taká je aj diskusia.“ Zapojiť Verču do práce je rovnalo nemožné, ako ju zapojiť do zmysluplnej diskusie. Preto sa prosím neznásilňujte sledovaním jej bezmyšlienkových tlačoviek , nestojí to za to.
Čo takého tajného už len majú ? To že kradnú ako straky to vieme, to že neoplývajú vedomosťami, že riadení o štátu nemajú ani šajnu, to vieme tiež. Drogy a alkohol je ich chlebíček každodenný. Už ani toto nie je tajomstvom. S počtom odpočúvaní sa trápiť tiež nemusia, lebo máme zariadený kovidový odposluch každého občana tejto republiky. Že hlúposť je nákazlivá, tak to pán Krúpa skutočne nemusí takto verejne dokazovať.
Takže opäť sa nič nestalo a kradneme ďalej, že pán Krajniak? Obetujeme pár pešiakov a svet je opäť pekný. Vaša predstava, že nejde o systémové zlyhanie to chápem. Veď základný znak tejto vlády spočíva v tom,že čím viac mi mistrov, tým viac zlodejov. Táto tvoja únia zlodejov Milanko na čele s s tebou má utkvelú predstavu o tom, že čestní ľudia sa nemajú právo miešať do vnútorných záležitostí zlodejov?
Odporúčame